Joyn آن را نشان می دهد: خدمات پخش رایگان در حال گسترش هستند

اینگونه می توانید جوین را در تلویزیون هوشمند ببینید:

جوین بیشتر جنایات علمی تخیلی و واقعی را نشان می دهد

Joyn اکنون محتوای رایگان بیشتری در دسترس دارد. این ارائه دهنده 16 جریان برنامه به صورت موضوعی را در دسترس قرار داده است که در ماه های آینده تعداد بیشتری از آنها ارائه خواهد شد. Joko & Klaas، K11 و X-Factor آنجا خواهند بود.

Joyn: جریان های رایگان بیشتری در دسترس است

جوین چهار فصل از سریال آمریکایی Sanctuary را برای طرفداران علمی تخیلی در نظر گرفته است، در حالی که کودکان می توانند از کتابخانه رسانه RiC به محتوا دسترسی داشته باشند. برای بزرگسالان استند یک لیست پخش جنایی واقعی با فرمت های اسرار حل نشده، قتل در کشور آمیش، تماس گیرنده شب و در شب تاریک سرد.

در ابتدا، 16 جریان درخواستی در دسترس است، جوین قصد دارد در ماه های آینده استریم های بیشتری اضافه کند. Joko & Klaas، در میان دیگران، با هشت قسمت شروع خواهد شد. از سوی دیگر، سریال ترسناک کالت X-Factor با اپیزودهایی از تمام فصول در دسترس است. همچنین کاربران می توانند تمامی قسمت های سریال جنایی K11 را تماشا کنند.

Joyn جریان‌های درخواستی جدیدی را در پلتفرم خود ارائه می‌کند که نیازی به اشتراک پولی ندارند. آنها تحت برچسب موجود 24/7 همراه خواهند بود، حتی اگر چنین باشد بیشتر در مورد جریان های موضوعی است از یک برنامه تلویزیونی خطی به گفته جوین، هزینه این پیشنهاد از طریق تبلیغات تامین می شود، بنابراین باید انتظار وقفه هایی را داشت.

مانند سایر جریان‌های 24/7، Joyn یک گذر از آن را متصور است کاربران می توانند از برنامه ای به برنامه دیگر بپرندتا زمانی که چیز جالبی پیدا کنند. تنها تفاوت با فرمت جدید این است که لیست های پخش مضمون هستند (منبع: Digitalfernsehen.de).

محتوای کمدی از جمله موارد دیگر، از کتابخانه رسانه Netzkino در دسترس هستند، و همچنین یک لیست پخش با قسمت های سریال آلمانی Slavik وجود دارد. برای طرفداران رمز و راز، Joyn 4400 را ارائه می دهد.منبع