JBL بلندگوهای بلوتوث جدیدی را با پسوندهای مفید راه اندازی کرد

اخیراً، با استفاده از JBL Boombox 3 (مشاهده در آمازون) که قبلاً در دسترس بود، یک جلسه گوش دادن با یکی از همکارانم در اتاق واکنش انجام دادم. جعبه ای با ظاهری بی رحم، اولین چیزی که به ذهنم خطور کرد عبارت “گتو بلستر” بود. هر دوی ما از اینکه این جعبه چقدر خنثی و پرورش یافته به نظر می رسد شگفت زده شدیم – حتی طرفداران کلاسیک و جاز هم خوشحال خواهند شد. صداها و سازها به خوبی کار شده اند، باس افتضاح است، اما غالب نیست.

بلندگوهای سری JBL Boombox و JBL Charge در حال رشد هستند: نسخه‌های جدید جعبه‌های بلوتوث محبوب قدرتمندتر می‌شوند، که باید کاربران اپل و به‌ویژه طرفداران صدای سه بعدی را خوشحال کند.

به روز رسانی از 05/11/2023: دو بلندگوی جدید اکنون به عنوان “در دسترس” در فروشگاه اینترنتی JBL فهرست شده اند. وای فای بزرگ JBL Boombox 3 599.99 یورو قیمت دارد (به JBL مراجعه کنید)، وای فای جمع و جورتر JBL Charge 5 249.99 یورو قیمت دارد (به JBL مراجعه کنید).

فقط JBL Boombox 3 Wi-Fi یک نوآوری جالب برای ارائه دارد: صدای HD و همچنین مبتنی بر شیء خواهد داشت. فرمت صوتی سه بعدی Dolby Atmos می تواند بازی کند. با توجه به وضعیت فعلی اطلاعات، اما فقط از طریق Tidal از طریق برنامه JBL One. ما قبلاً تجربه ای با Sonos Era 300 کسب کرده ایم (آن را در MediaMarkt مشاهده کنید) وقتی صحبت از Dolby Atmos فقط از یک بلندگو می شود. بسته به آهنگ، نتیجه در واقع می تواند قانع کننده باشد و غوطه وری بهتری نسبت به ضبط های استریو معمولی ارائه دهد.

JBL Boombox 3 عظیم و جمع و جورتر JBL Charge 5 در نسخه های اصلاح شده عرضه می شوند. این دو مدل نامیده می شوند JBL Boombox 3 WiFi و وای فای JBL Charge 5. نوآوری کلیدی در دو بلندگوی بلوتوثی این است پشتیبانی اضافی از WLAN، که آن را همه کاره تر می کند. هنگامی که در خارج از منزل استفاده می شود، بلوتوث بهترین راه حل برای انتقال موسیقی به جعبه است. که در در داخل خانه از سوی دیگر، WLAN اغلب جایگزین بهتری است: محدوده های طولانی تر در اینجا امکان پذیر است (حتی در اتاق ها و طبقات)، و کیفیت صدا به دلیل پهنای باند بیشتر برای داده ها به طور بالقوه بهتر است. Apple AirPlay 2، Alexa MRM و Chromecast داخلی پشتیبانی می شوند.

JBL Boombox 3 Wi-Fi و JBL Charge 5 Wi-Fi از اواسط ماه می در دسترس خواهند بود. (منبع تصویر: JBL)

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

در ویدیوی ما سه اسپیکر بلوتوث از JBL، Teufel و Marshall را به شما معرفی می کنیم. JBL Boombox 3 (اما بدون Wi-Fi) نیز شامل:

JBL Boombox 3 Wi-Fi نیز با Dolby Atmos

JBL بوم باکس 3 و JBL شارژ 5: اکنون همچنین با WLAN

فقط می توان از این واقعیت استقبال کرد که سازنده اکنون مدلی با WLAN نیز ارائه می دهد: بلوتوث همچنان در حال حرکت استفاده می شود، اما در خانه (به عنوان مثال) در یک راه اندازی چند اتاقه پایدار و عالی با Apple AirPlay 2. این است که چگونه Boombox 3 در نهایت تبدیل به یک جایگزین جدی برای سیستم استریو برای اتاق های کوچک تا متوسط ​​می شود.

JBL Boombox 3 را به یک “استریو با دسته” تبدیل می کند

ظاهر بالغ است: دو مدل جدید به رنگ مشکی، با چند لهجه طلایی رنگ ظاهر می شوند. به گفته سازنده، JBL Boombox 3 Wi-Fi 599.99 یورو (به JBL مراجعه کنید)، JBL Charge 5 Wi-Fi 249.99 یورو (به JBL مراجعه کنید) قیمت دارد. تاریخ شروع فروش “از اواسط اردیبهشت” است.

استفان بابک
استفان بابک، ویرایشگر GIGA، متخصص لوازم الکترونیکی مصرفی، به ویژه صدا.