Jagged Alliance 3: حل چالش “Herman Is Missing”.

جایی که شما در تلاش هستید هرمان ناپدید شده است” در Jagged Alliance 3 و نحوه حل آن را در این راهنما خواهید آموخت.

در دهکده ارنی، مارتا به دنبال شوهر گمشده‌اش هرمان می‌گردد. اولین وظیفه شما این است که او را پیدا کنید و او را برگردانید. با این حال، داستان به سرعت معلوم می‌شود که بسیار پیچیده‌تر است و باید تصمیم سختی بگیرید. در ادامه به شما خواهیم گفت که کدام تصمیم به کدام نتیجه می انجامد.

هرمان را پیدا کن

هرمان در ساحل زمرد (I3) واقع شده است. (© اسکرین شات GIGA)

هنگامی که سربازان شکست می خورند، همچنان باید جان هرمان را نجات دهید. او مستقیماً روی مین ایستاده است که در صورت حرکت تهدید می کند که منفجر می شود. پس از آن با او صحبت کنید و خواهید فهمید که هرمان مسئول مرگ روستایی به نام تینهای است. او از شما می خواهد که هیچ یک از این ها را برای ساکنان روستای ارنی فاش نکنید. هر پاسخی که انتخاب کنید تاثیری بر روند داستان نخواهد داشت. اگر می خواهید نگاه دقیق تری به اطراف جزیره بیندازید، می توانید Deedee را مستقیماً در جزیره پیدا کنید.

هرمان را ذخیره کنید یا آویزان کنید

آنچه برای هرمان اتفاق می افتد به شما بستگی دارد. (© اسکرین شات GIGA)

خود را تسلیم کنید بخش I3 “ساحل زمرد”برای پیدا کردن هرمان در آنجا او توسط سربازان لژیون مجبور می شود تا در یک میدان مین قدم بزند. بنابراین باید یک مزدور همراه خود داشته باشید که مواد منفجره را برای خنثی کردن مین ها می شناسد. مزدوران خود را به خوبی قرار دهید، زیرا جنگیدن با سربازان به محض مشاهده شما اجتناب ناپذیر است.

در دهکده ارنی (H3)، باسیل و لوک را خواهید یافت. ریحان همتای خود را به مسئول مرگ تینهای متهم می کند. شما هنوز هم می توانید وضعیت را روشن کنید یا از هرمان محافظت کنید:

  • “به ما مربوط نیست”: لوک به دار آویخته شد و هرمان از شما تشکر کرد. شما 10 عدد وفاداری از دهکده ارنی دریافت خواهید کرد، یک مجله فنی، 1 عدد گلوله گاز خمپاره، مهمات نمکی 3 x کالیبر 12، استاندارد 6x 9 میلی متر، قطعات 19x، 3x دارو، 12x 0.44 نقطه توخالی، 1x کیسه GC Franks، 1x flak با برد بالا، 1x flak با برد بالا.
  • “هرمان بود!”: این پاسخ به دو گزینه دیگر منجر می شود:
  • هرمان یدکی: مارتا و هرمان دهکده را ترک خواهند کرد. شما 5 عدد وفاداری از دهکده ارنی، یک مجله فنی، 1 عدد گلوله خمپاره گاز، 2 عدد مهمات نمکی کالیبر 12، 6 عدد استاندارد 9 میلی متر، 11 عدد جزء، 11 عدد دارو، 1 عدد کیسه فرانک جی سی، 1 عدد لغه، 1 عدد ضدهوایی دریافت خواهید کرد.
  • هرمان آویزان: هرمان به اعدام محکوم می شود. شما 20 وفاداری از دهکده ارنی دریافت می کنید.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

GIGA توصیه می کند

این الان داغه!

وقتی به جزیره ارنی رسیدید روستای ارنی (H3) آزاد شده، می توانید با مردم محلی آنجا صحبت کنید. یکی از اهالی محل جواب اسم را می دهد مارتا. او در مورد ناپدید شدن ناگهانی شوهرش به شما می گوید و ترس خود را از اینکه هرمان ممکن است Deedee را در طول رابطه خود پیدا کند، به شما می گوید.