iPad – و هر چیز دیگری؟ ما انتظار داریم این دستگاه ها در رویداد اپل در اکتبر 2022 برگزار شود

علاوه بر این، ما انتظار یک آی مک جدید یا یک مک استودیو را نداریم. با iMac، اپل عمدا وقت خود را می گیرد و مک استودیو به سادگی بسیار تازه است، هنوز چیزی تغییر نکرده است.

در اوایل سپتامبر، اپل آیفون 14 (پلاس)، آیفون 14 پرو (مکس)، اپل واچ SE، 8، اولترا و ایرپاد پرو جدید را معرفی کرد. Ergo: بعید است که امسال شاهد نوآوری بیشتری در این حوزه های محصول باشیم، پودر اپل شلیک شده است. اما بسیاری از محصولات دیگر وجود دارند که مستحق به‌روزرسانی هستند و اپل بر این اساس آنها را در نظر می‌گیرد.

رویداد اپل اکتبر 2022: آیپد، مک و غیره جدید؟

در ارتباط با ارائه آیپدها و مک های جدید، اعلام تاریخ انتشار برای آیپد OS 16.1 و macOS Ventura همانطور که تقریبا 100٪ مطمئن است. اپل در سیستم آیپد از برنامه عقب مانده است و از نسخه 16.0 iPadOS صرف نظر می کند.

امیدوار به این رویداد

سازنده آیفون به احتمال زیاد در ماه اکتبر به ما نشان خواهد داد. یک رویداد مشابه اپل برای دهمین ماه سال انتظار می رود. اگر باید به شما نکته ای بدهیم: باید هفته های 42 و 43 را یادداشت کنید، یعنی از اواسط تا اواخر اکتبر. اما پس از آن چه چیزی برای دیدن وجود دارد؟

اپل هنوز رویداد دیگری را برای اکتبر 2022 تایید یا اعلام نکرده است، اما کارشناسان صنعت موافقند: هنوز چیزی در راه است. آی‌پدهای جدید یک امر خاص در نظر گرفته می‌شوند، اما چه چیز دیگری وجود دارد؟ ما آن را در پیش بینی کوچک خود آشکار می کنیم.

سیب

iPadOS 16.1 و macOS Ventura هنوز در سیستم‌های جدید وجود ندارند:

جدا از آیپدها، مک‌های مک نیز در کانون توجه این رویداد قرار خواهند گرفت. اساساً به‌روزرسانی‌هایی برای Mac mini، Mac Pro و MacBook Pro انتظار می‌رود. اما احتمالاً مک پرو جدید را نخواهیم دید. شانس برای یک مینی کامپیوتر و نوت بوک جدید خوب است:

  • مک مینی: اطلاعات زیادی در دست نیست، اما اپل احتمالا حداقل تراشه جدید M2 را نصب خواهد کرد.
  • مک بوک پرو: تغییرات زیر کاپوت نیز در اینجا مورد توافق در نظر گرفته می شود. نسخه های اقتباسی از M2 برای دو مدل 14 و 16 اینچی، به ویژه ارائه M2 Pro و M2 Max انتظار می رود. با کمی شانس، آنها را در پاییز امسال خواهیم دید، در غیر این صورت در بهار 2023.

به طور خلاصه: آیپدهای جدید، مک‌ها و سیستم‌های مرتبط. می توانید کمی بیشتر امیدوار باشید، اما روی آن حساب نکنید.منبع

آیپدهای جدید مورد توافق در نظر گرفته می شوند. هر دو نسخه جدید آیپد پرو و ​​نسل دهم آیپد شایعه شده احتمالاً محور سخنرانی اصلی خواهند بود. ویژگی های زیر در حال حاضر شایعه شده است:

  • آیپد پرو 2022: تراشه جدید M2 اپل، گزینه شارژ بی سیم از طریق MagSafe و در نهایت، احتمالاً بهبودهایی در دوربین. از سوی دیگر، تغییرات زیادی در نمایشگرها وجود ندارد، Mini-LED هنوز فقط در مدل بزرگ 12.9 اینچی آیپد پرو 2022 موجود است.
  • آیپد نسل دهم: طراحی تغییر یافته، USB-C، نمایشگر 10.5 یا 10.9 اینچی، تراشه A14. هنوز ابهاماتی در مورد دکمه هوم وجود دارد، کاملاً ممکن است که این دکمه حذف شود و تبلت از نظر شکل به iPad Air نزدیک شود.

برسیم به نامزدهای متزلزل. همیشه گمانه زنی هایی در مورد هدست واقعیت مختلط اپل وجود دارد. چنین دستگاهی می تواند در اوایل پاییز به نمایش گذاشته شود و سپس برای خرید در سال آینده در دسترس خواهد بود. ما نسبتاً در مورد آن شک داریم. اپل حتی یک محصول با چنین وسعتی را به صورت گذرا ارائه نمی کند، سازنده رویداد خود را برای آن آماده می کند. ارگو: بهتر است روی آن حساب نکنید.