آیا دارندگان آیفون در سال 2023 با یک ناامیدی بزرگ روبرو هستند؟ یک کارشناس مشهور اکنون فاش کرده است که اپل چه برنامه‌ای برای iOS 17 دارد. انتظار زیادی نیست – به دلیل خاصی.

سیب

از صفحه قفل حفر شده گرفته تا برنامه جدید Freeform برای پشتیبانی از استاندارد مهم خانه هوشمند Matter: iOS 16 و نسخه‌های بعدی پر از نوآوری‌ها تا بالا بودند. هرکسی که امیدوار بود اپل با این سرعت به iOS 17 ادامه دهد، ممکن است ناامید شود.

iOS 17 باید چند نوآوری بزرگ به همراه داشته باشد

این طوری باید باشد iOS 17 بیشتر یک به روز رسانی جزئی است به گفته کارشناس مشهور مارک گورمن (منبع: بلومبرگ). نوآوری های اصلی می تواند کمتر از آنچه در ابتدا تصور می شد باشد. همین امر در مورد iPadOS 17 و macOS 14 نیز صدق می کند. دلیل عملکرد حذف شده: xrOS. سیستم عامل جدید هدست VR/AR اپل که قرار است حداقل در سال 2023 به طور رسمی معرفی شود، در پشت این مخفف مرموز پنهان شده است.

ظاهراً سازنده فرقه تنظیم می کند اولویت اصلی در xrOS و بیشتر منابع نرم افزاری خود را صرف آن می کند. از سوی دیگر، iOS 17 که با نام رمز «Dawn» در حال توسعه است، عقب مانده است.

این خبر بدی برای دارندگان آیفون است. 2023 می تواند برای شما باشد سال ناامیدی تبدیل شدن – حداقل در بخشی از نرم افزار. از سوی دیگر، سخت‌افزار قرار است به‌روزرسانی بزرگی را دریافت کند. علاوه بر USB C، مدل‌های استاندارد سری دستگاه‌های جدید دوربین 48 مگاپیکسلی را نیز دریافت خواهند کرد که سال گذشته برای آیفون 14 پرو رزرو شده بود.

آیفون پر شده است؟ به این صورت پاک می کنید:

قیمت گران‌تر تعویض باتری برای iPhone، iPad و Mac

در WWDC 2023 خواهیم فهمید که آیا iOS 17 واقعاً ناامید کننده خواهد بود یا خیر. در نمایشگاه توسعه دهندگان خود در تابستان، اپل نسخه های جدید iOS را ارائه می دهد. از سوی دیگر، ناامیدی دیگری در حال حاضر قابل لمس است: اپل به طور گسترده قیمت های جایگزین باتری را افزایش می دهد. دارندگان آیفون، آی‌پد یا مک باید از ماه مارس بیشتر در جیب‌های خود بگردند.