آیفون پر شده است؟ به این صورت پاک می کنید:

قیمت گران‌تر تعویض باتری برای iPhone، iPad و Mac

ظاهراً سازنده فرقه تنظیم می کند اولویت اصلی در xrOS و بیشتر منابع نرم افزاری خود را صرف آن می کند. از سوی دیگر، iOS 17 که با نام رمز «Dawn» در حال توسعه است، عقب مانده است.

این خبر بدی برای دارندگان آیفون است. 2023 می تواند برای شما باشد سال ناامیدی تبدیل شدن – حداقل در بخشی از نرم افزار. از سوی دیگر، سخت‌افزار قرار است به‌روزرسانی بزرگی را دریافت کند. علاوه بر USB C، مدل‌های استاندارد سری دستگاه‌های جدید دوربین 48 مگاپیکسلی را نیز دریافت خواهند کرد که سال گذشته برای آیفون 14 پرو رزرو شده بود.

این طوری باید باشد iOS 17 بیشتر یک به روز رسانی جزئی است به گفته کارشناس مشهور مارک گورمن (منبع: بلومبرگ). نوآوری های اصلی می تواند کمتر از آنچه در ابتدا تصور می شد باشد. همین امر در مورد iPadOS 17 و macOS 14 نیز صدق می کند. دلیل عملکرد حذف شده: xrOS. سیستم عامل جدید هدست VR/AR اپل که قرار است حداقل در سال 2023 به طور رسمی معرفی شود، در پشت این مخفف مرموز پنهان شده است.

از صفحه قفل حفر شده گرفته تا برنامه جدید Freeform برای پشتیبانی از استاندارد مهم خانه هوشمند Matter: iOS 16 و نسخه‌های بعدی پر از نوآوری‌ها تا بالا بودند. هرکسی که امیدوار بود اپل با این سرعت به iOS 17 ادامه دهد، ممکن است ناامید شود.

iOS 17 باید چند نوآوری بزرگ به همراه داشته باشد