Ikea لوازم جانبی ضروری تلفن همراه را با قیمت مقرون به صرفه می فروشد

جالب است که “غول مبلمان” ایکیا چندین سال است که به طور مداوم در بخش فناوری نفوذ کرده است – و این کار را انجام می دهد. با ارائه دهندگان معتبر رقابت می کند. به عنوان مثال در صنعت فناوری از برند Anker نام برده می شود که با لوازم جانبی ارزان قیمت تلفن همراه توانست در آمازون جای پای خود را به دست آورد.

بررسی سریع قیمت نشان می دهد: در آمازون، Anker PowerLine III Flow (USB-C به USB-C) تا 19 یورو قیمت دارد – با مشخصاتی که در نگاه اول شبیه به افراد عادی به نظر می رسد. آنکر همچنین از “طول عمر بیش از 25000 خم شدن و کرنش” صحبت می کند. با این حال، سازنده چینی تاکید می کند که می توان آن را تا 100 وات در ترکیب با یک منبع تغذیه PD شارژ کرد – این اطلاعات در Sittbrunn Ikea وجود ندارد. اما آیا این برای اکثر مشتریان آنقدر مهم است که تفاوت قیمت بسیار زیاد را توجیه کند؟ کسانی که عمیق‌تر با فناوری سر و کار دارند و برای شارژ سریع ارزش قائل هستند احتمالاً لنگر را از آمازون دریافت می‌کنند – اما برای بسیاری دیگر کابل Ikea با قیمت مناسب کافی است.منبع

جدید در محدوده شرکت سوئدی است کابل شارژ (USB-A به USB-C) به نام Sittbrunn (به Ikea مراجعه کنید). لوازم جانبی فنی زرد روشن تنها 1 متر طول دارند (1.5 متر نیز رایج است)، اما آنها فوق العاده ارزان هستند: هزینه کابل فقط 2 یورو. بدنه از یک “لاستیک مصنوعی” تشکیل شده است و گفته می شود که از استحکام خاصی برخوردار است. ایکیا قول می دهد که سیتبرون را می توان “حداقل 25000 بار به طور آشکار خم کرد”.

کابل شارژ USB-C برای تلفن های همراه و سایر دستگاه ها: Sittbrunn با طول 1 متر بالاتر از همه به طرز شگفت آوری ارزان است (منبع تصویر: Ikea)
کابل USB-C IKEA SITTBRUNN 1 متری

کابل های شارژ (USB-A تا USB-C) این روزها در اکثر خانواده ها ضروری است. کاربردی تمام گوشی های اندرویدی فعلی از طریق USB-C شارژ می شوند و حتی اپل به طور فزاینده ای از Lightning به USB-C تغییر می کند. این مورد در مورد بسیاری از دستگاه های دیگر (بلندگوی بلوتوث، هدفون، پاور بانک و غیره) نیز صادق است. USB-C استاندارد است.

علاوه بر مبلمان و اثاثیه، Ikea به طور فزاینده ای محصولات فناوری را به فروش می رساند. لوازم جانبی تلفن همراه کاملاً جدید است و قیمت آن باورنکردنی پایین است.

ایکیا کابل های شارژ تلفن همراه را به قیمت 2 یورو می فروشد

کابل USB-C است عمدتا برای شارژ تلفن های همراه، هدفون و ابزارهای مشابه. سرعت انتقال داده به صورت ناچیز “تا 480 مگابایت بر ثانیه” ارائه شده است که فقط با USB 2.0 مطابقت دارد. برای حافظه خارجی سریع (SSD) بسیار کند است، اما در هنگام شارژ گوشی هوشمند اهمیتی ندارد. را دسترسی به نظر می رسد محصول جدید بسیار خوب است. در حال حاضر در بسیاری از مکان‌های Ikea آلمان در انبار موجود است. همین امر در اتریش نیز صدق می کند، جایی که هزینه کابل 1 سنت کمتر (1.99 یورو) است.

کابل شارژ از Ikea: قیمت قابل توجه است

کابل USB-C IKEA SITTBRUNN 1 متری

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 01/12/2023 09:37