Huawei P60 Pro: پرچمدار بعدی تلفن همراه بسیار رنگارنگ به نظر می رسد

پس از افشای اطلاعات در مورد دوربین، اکنون رنگ‌ها نیز مشخص شده‌اند: Huawei P60 Pro آینده در چهار رنگ چشم‌نواز عرضه خواهد شد. مشتریان می توانند بین رنگ های بنفش پر، سبز زمردی، سفید روکوکو و مشکی پر انتخاب کنند. یک ویژگی خاص ماژول دوربین را احاطه کرده است.

هواوی پی 60 پرو در چهار رنگ عرضه می شود

هواوی علاوه بر نسخه استاندارد باید P60 Pro باشد رسما در 23 مارس 2023 رونمایی شد و بلافاصله آن را در معرض فروش قرار دهید. فقط سازنده در حال حاضر می داند که آیا این تلفن همراه در آلمان نیز موجود خواهد بود یا خیر.منبع

هسته تلفن همراه باید پردازنده باشد اسنپدراگون 8 نسل 2 باشد، اگرچه هواوی به دلیل محدودیت های تجاری مجاز به استفاده از نوع 5G نیست. هیچ محدودیتی در صفحه نمایش OLED وجود ندارد؛ 6.6 اینچ و نرخ تجدید 120 هرتز را می توان در اینجا فرض کرد.

کمی قبل از معرفی رسمی، شایعات پیرامون P60 Pro از طرف هواوی تشدید می شود. اکنون یک افشاگر از چین متوجه شده است که تلفن همراه می‌خواهد از چه رنگ‌هایی برای متقاعد کردن مشتریان جدید استفاده کند. بر این اساس، Huawei P60 Pro وارد بازار خواهد شد بنفش پر، سبز زمردی، سفید روکوکو و مشکی پر ظاهر می شود (منبع: Gizmochina).

آخرین بار به Mate 50 Pro از هواوی نگاه کردیم:

Huawei P60 Pro: ارائه نزدیک است

رنگ های Huawei P60 Pro به این صورت است:

از دست دادن آن سخت است حلقه آشکار در اطراف ماژول دوربین عقب. در اینجا سازنده یک پانل فلزی را انتخاب کرده است. شایعات حاکی از آن است که هواوی از یک ماده شیشه ای جدید در پشت استفاده خواهد کرد. با این حال، جزئیات هنوز به اطلاع عموم نرسیده است. همچنین مشخص نیست که آیا این رنگ ها برای مدل Pro در نظر گرفته می شود یا اینکه آیا نسخه استاندارد در نسخه های چشم نوازتر نیز موجود خواهد بود.

ما اطلاعات بیشتری در مورد دوربین های Huawei P60 Pro داریم. گزارش شده اینجا می آید سنسور 64 مگاپیکسلی OmniVision با بزرگنمایی 3.5 برابر علاوه بر این، احتمالاً دو ماژول 50 مگاپیکسلی از سونی وجود دارد.