Horizon، The Witcher و موارد دیگر: 8 DLC عالی که واقعا ارزش پول را دارند

تام ام DLC حداقل برای چند ساعت شما را راضی نگه داشته است: Iceborne در Monster Hunter World محتوا و زمان بازی بسیار زیادی اضافه کرده است. عالی.”

آیا می خواهید خود را به قلمروهای یخی پرتاب کنید؟ سپس شما می توانید آن را در اینجا انجام دهید.

ران ای.بی همچنین می گوید: همه چیز قابل تصور گسترش یافته است: داستان، دنیای بازی، شخصیت‌ها، حریفان، چالش‌ها، سطح، سلاح‌ها/لباس‌ها + مهارت‌ها و غیره و کاملاً روان در بازی اصلی موجود ادغام شده است. بالا!”

در اینجا می توانید Horizon Zero Dawn را همراه با DLC های تحسین شده آن دنبال کنید.

موفق ترین Monster Hunter تا به امروز نه تنها با یک بازی پایه عظیم می درخشد، بلکه با گسترش سرد خود نیز می درخشد.

مثال های زیر نشان می دهد که برخی از توسعه دهندگان واقعا در تلاش هستند محتوای عالی برای ارائه به بازی های از قبل خوب. مجموعه تصاویر به پاسخ های جامعه ما در فیس بوک اشاره دارد.

مایکل آر به معنای: «این به سادگی غیرقابل مقایسه بود که چقدر درخشان به دور کامل رسید. وقتی به آن فکر می کنم هنوز هم دچار غاز می شوم…”

در مجموعه Bioshock شما هر سه بازی و DLC های آنها را دریافت می کنید.

کریس می نویسد: “نقشه ها به خوبی طراحی شده بودند و با سلاح های جالبی مانند شعله افکن سازگار شده بودند. تنظیم و موسیقی و همچنین اجرای طراحی بازی افسانه ای بود و با دوستان بسیار سرگرم کننده بود!»

یک منطقه و خط داستانی جدید که نزدیک به 20 ساعت محتوای جدید را به بازی پایه اضافه می کند. که می تواند فرانک اس متقاعد کردن: “یک توسعه بسیار عالی با بسیاری از چیزهای جدید برای کشف و پیدا کردن. فقط دوباره آن را بازی کردم و کاملاً کامل کننده بازی است.”

سارا یو راهنمایی ارزشمندی در مورد اینکه چه زمانی باید با گسترش مقابله کنید، می دهد: دقیقاً به این دلیل که بازی نیاز به عجله داشت، داشتن سیتادل به عنوان یک افزودنی فقط یک هدیه است. اینکه بتوانید دوباره با همه اعضای خدمه بدگویی کنید و از آن لذت ببرید بسیار عالی است. و همچنین اگر این روزها کمی قبل از پایان بسیار جدی آن را شروع کنید، یک شل شدن عالی است. “

نسخه جدید این سه گانه نه تنها شامل هر سه بازی، بلکه تمامی DLC ها است.

بازی چند نفره نیز می تواند از DLC های خوب بهره مند شود. پس از همه، این تجربه دارد کریس سی ساخته شده است.

DLC ها یکی دارند بد نامی. برخی از گیمرها شکایت دارند که اصلاً وجود دارند، برخی دیگر از اینکه قیمت اغلب با اندازه آنها نامتناسب است. امیدواریم با لیست خود به شما امیدواری برای DLC های خوب داده باشیم.

محتوای الحاقی برای بازی های ویدیویی موضوعی است که بحث داغی دارد. آیا این همه درآمد خالص است یا بالاخره DLC می تواند به یک بازی خوب اضافه کند؟

همچنین اغلب آزار دهنده، اما در برخی موارد فوق العاده: همراهان در بازی های ویدیویی. برای لیست بهترین همراهان به اینجا بروید:منبع

DLC ها: نفرین یا برکت؟

Borderlands به خاطر شخصیت های حواس پرتش معروف است. DLC Tiny Tina به یکی از بزرگترین کرک‌پات‌های بازی فرصت درخشش می‌دهد. در دبورا اچ خوب پایین رفت: Borderlands 2، همه افزونه‌های موجود در آنجا واقعاً عالی هستند، اما حمله تینی تینا به Dragon Keep باعث شد بعد از پنج دقیقه اول شلوارم را از خنده بیرون بیاورم.

نمونه بارز DLC خوب Citadel است که به شما زمان بیشتری را با اعضای خدمه مورد علاقه خود می دهد.

سفر آلوی به شمال بسیاری از شما را متقاعد کرده است. برای سابرینا ا جنبه های زیر یک غنی سازی واقعی برای بازی بود: “Horizon Zero Dawn – Frozen Wilds دوباره سطح دشواری را افزایش داده و منظره ای رویایی برفی را به تصویر کشیده است.”

ویراستار ناتان یک نکته بسیار شخصی برای اضافه کردن به لیست دارد: «DLC Happy Home Paradise دنباله‌ای درخشان بر اسپین‌آف 3DS Happy Home Designer است. فقط با نوآوری های گرافیکی New Horizons و ویژگی های کاربردی مانند تقسیم کننده ها برای طراحی. با تشکر از نینتندو برای افزودن تمام این محتوا به عنوان DLC – می‌توانست به راحتی دوباره به یک بازی تبدیل شود.

برای دانلود کد دانلود بهشت ​​خانه شاد اینجا را کلیک کنید.

اما DLC قبلی Witcher “Hearts of Stone” نیز در خاطرات بسیاری از شما ماندگار شد. اینگونه می نویسد آندره کی: طنز در ماموریت با ولودومیر ون اوریک به قدری عالی است که ارزش بازی کردن برای آن را به تنهایی دارد.

در نسخه بازی سال The Witcher 3: Wild Hunt همه DLC ها را دریافت می کنید.

یک دنیای زیبای زیر آب با خط داستانی روبرو می شود که نه تنها برای طرفداران Infinite، بلکه برای قدیمی های فرنچایز Bioshock نیز جذابیت دارد.