Honkai: Star Rail – اینگونه است که جینگ یوان شما آسیب قدرتمندی وارد می کند


بنر شخصیت دوم Honkai: Star Rail بازیکنان احتمالاً از قبل ورشکسته را بعد از بنر Soul ترغیب می کند تا تمام استلار جید خود را به سمت ژنرال خسته پرتاب کنند. با این راهنما به این سوال پاسخ می‌دهیم که آیا ارزش دارد که جنگ‌های خود را برای جینگ یوان خرج کنید و چگونه آن را در کانون آسیب تیم خود قرار دهید.

Honkai: StarRail

معرفی شخصیت: جینگ یوان

شما Trailblazers تمام استلار جید خود را صرف کردید تا Soul به خانه شما بیاید. اما یک بنر شخصیت جدید در گوشه و کنار است. یینگ یوان؟ با او چه کار است؟ به عنوان بازیکن، به محض رسیدن به Xianzhou به سرعت با جینگ یوان آشنا می شویم و بلافاصله فریفته جذابیت دوردست او می شویم. در حالی که به نظر می‌رسد ژنرال بیش از آنچه به ما می‌گوید در آستین خود است، نگرانی اصلی او جلوگیری از فاجعه استلارون و محافظت از مردم شیانژو است.

 • عنصر: رعد و برق
 • مسیر: علم و دانش
 • نادر بودن: *****
 • در دسترس: بنر کاراکتر (محدود)

اکنون این شخصیت ما را در ماه می 2023 به عنوان یک احتمالی به تیم ما خوشحال خواهد کرد. به هر حال مرد خوب چه می تواند بکند؟ خوب، اول از همه، جینگ یوان (جاری) است قوی ترین فروشنده خسارت در کل بازی با خود حملات Blitz AoE او صدمات زیادی به حریفان وارد می کند، به خصوص وقتی شخصیت های دیگر به درستی او را هول می دهند. با توجه به اینکه بسیاری از حریفان نسبت به عنصر لایتنینگ ضعف نشان می دهند، جینگ یوان یک مکمل عالی برای تیم است. اما از آنجایی که تاب بازی یک امر بسیار گران است و هنوز شخصیت های بزرگ زیادی در راه هستند، این سوال پیش می آید که آیا باید به جینگ یوان بروم یا نه؟ این راهنما را بررسی کنید تا تصمیم خود را بگیرید.

آمار جینگ یوان

LP ANG VTD جمع نرخ CRIT CRIT SCH
سطح 1 158 95 66 99 5% 50%
سطح 80 1164 698 485 99 5% 50%

مهارت های جینگ یوان

جینگ یوان با نهایی خود، به طور انبوه معامله می‌کند و پشته‌های بیشتری را برای ارباب بلیتز خود اضافه می‌کند. (منبع تصویر: Screenshot GIGA Games)
حمله استاندارد مهارت نهایی استعداد فن آوری
نور درخشان اوج را شکافت نور آور ظهور مجدد نکرومانسی
صدمات صاعقه ای معادل 50 درصد ATK جینگ یوان به دشمن وارد می کند. همه دشمنان خسارت رعد و برق برابر با 50 درصد حمله جینگ یوان می گیرند. تعداد ضربه های لایتنینگ لرد برای نوبت بعدی 2 افزایش می یابد. همه دشمنان به اندازه 120 درصد حمله جینگ یوان آسیب صاعقه می گیرند. تعداد ضربات لرد لایتنینگ برای نوبت بعدی 3 افزایش می یابد. هنگامی که جینگ یوان وارد مبارزه می شود، لایتنینگ لرد را احضار می کند که دارای DEX 60 و تعداد ضربه آن 3 است. هنگامی که لرد لایتنینگ حمله می کند، خسارتی معادل 33 ​​درصد از حمله جینگ یوانگ به یک دشمن تصادفی و دشمنان مجاور وارد می کند. معادل 25 درصد خسارت وارده به هدف. حداکثر تعداد ضربه ها 10 است، DEX برای هر نقطه ضربه 10 افزایش می یابد. پس از پایان عمل بازنشانی می شود. اگر جینگ یوان ناتوان باشد یا در کنترل جمع باشد، ارباب رعد و برق ناامید خواهد شد. اگر از این تکنیک استفاده شود، تعداد ضربات لرد بلیتز در دور اول مبارزه 3 افزایش می یابد.

نوع نبرد حمله رعد اسا

هنگامی که یک شخصیت Blitz حریف را ضعیف می کند، حریف یک اثر شوک به دست می آورد که باعث ایجاد Blitz DoT (آسیب در طول زمان) می شود.

بهترین ساخت جینگ یوان

مخروط نور

بهترین مخروط نور 5* دومین بهترین مخروط نور 5* بهترین مخروط نور 4* دومین بهترین مخروط نور 4*
لنگر تابشی شب در کهکشان راه شیری تولد خود جدیت صبحانه
مخروط نور از بنر مخروط نور (همانطور که انتظار دارید) بهترین مخروط نور برای جینگ یوان است. اما جایگزین هایی نیز وجود دارد. (منبع تصویر. اسکرین شات بازی های GIGA)

آثار

4 قسمت 2 قسمت بدن کفش کره مسطح طناب اتصال
مجموعه 1 باند کراکینگ تندر ایستگاه فضایی برای آب بندی CRIT SINGING% رعد و برق٪ ATK%/Break%
مجموعه 2 باند کراکینگ تندر سالسوتو بی حرکت CRIT SINGING% رعد و برق٪ ATK%/Break%
مجموعه 3 باند کراکینگ تندر پادشاهی راهزنان CRIT SINGING% رعد و برق٪ ATK%/Break%

یادگارها نباید خیلی برای شما مهم باشند، زیرا قبل از تعادل سطح 3 به سختی ارزش دارد که قدرت Trailblaze خود را که قبلاً نادر است، در آنجا قرار دهید، زیرا آثار تنها با کیفیت پایین کاهش می یابند. تا تعادل سطح 3 صبر کنید یا سطح 40 خود را، بنابراین شما آثار طلایی تضمین شده است. تا آن زمان، از قدرت Trailblaze خود برای چیزهای دیگر استفاده کنید. اولویت باید به این صورت باشد:

 1. سطوح
 2. احساس، مفهوم
 3. مخروط نور
 4. آثار

پیگیری اولویت ها

در منطقه “Tracks”، با پیشرفت در ارتقای جینگ یوان، باید تصمیماتی بگیرید. باید موارد زیر را در اولویت قرار دهید:

سطح آهنگ های عادی:

 • استعداد -> مهارت -> نهایی -> حمله اولیه

باز کردن قفل آهنگ های بزرگ:

 • مات -> شکل گیری شکن -> همه برنامه ریزی شده -> درصد نرخ بحرانی

آمار پاداش:

 • آسیب بحرانی -> سرعت ->% حمله ->% شکست

ارتقاء مواد

اگر می خواهید به سرعت جینگ یوان را به حداکثر سطح (سطح فعلی 60) برسانید، به مواد زیر نیاز دارید. این باعث می شود جینگ یوان در سطح 60 باشد، حمله اولیه او سطح 3 است، مهارت، نهایی و استعداد او در سطح 5 است.

 • 375200 اعتبار
 • 58 برابر اراده فاتح
 • 2x سیاهه ماجراجویی
 • 2 برابر سفر
 • 10x Shapeshifter’s Lightning Staff
 • 40 برابر کلید دانش
 • 18 برابر کلید الهام
 • 1x Traces of Destiny
 • 2x End of Destroyer
 • 46x گل اثیری جاودانه
 • 56x غنچه جوان جاودانه

این جوانه جاویدان جوان می توانید با فرستادن شخصیت های خود به ماموریت ها و سپس تبدیل آنها به گل های اثیری جاودانه به دست آورید. برای کلید دانش/الهام شما باید Calyx (Crimson) را که در Jarilo-VI قرار دارد، پرورش دهید.

برای مواد معراج “عصای صاعقه شاپشفتر” اگر جهان شما باید ابتدا به سطح تعادل 2 برسد، می توانید این مواد را در Xianzhou نیز تهیه کنید. برای انتهای ناوشکن ابتدا باید داستان اصلی Jarilo VI را کامل کنید تا قفل باس های هفتگی را باز کنید.

ترکیب های احتمالی تیم

تیم 1 (f2p دوستانه):

 • جینگ یوان، آستا، ناتاشا، دن هنگ

تیم 2 (p2w):

 • جینگ یوان، پلا، ناتاشا، برونیا

بالاتر از همه در ترکیب با برونیاجینگ یوان که از مهارت خود استفاده می کند تا به جینگ یوان راه دیگری بدهد تا بتواند پشته های بیشتری را به ارباب بلیتز خود اضافه کند، جینگ یوان به عنوان هسته آسیب تیمش می درخشد.

آیا ارزش حرکت در جینگ یوان را دارد؟

در زمان انتشار بازی، وقتی صحبت از اعداد محض می شود، جینگ یوان قوی ترین DPS در کل بازی است. این به شما این امکان را می دهد که به عنوان بخشی از تیم خود، امواج متعددی از دشمنان را به سرعت پاک کنید و می توانید در یک نوبت آسیب های باورنکردنی را از بین ببرید. توانایی حمله بعدی لایتنینگ لرد او برای محتوایی مانند شبیه‌سازی جهان نیز بسیار مفید است. همه چیز برای واقعی بودن خیلی خوب به نظر می رسد، اینطور نیست؟

لازم به ذکر است که کدام شخصیت های 4 ستاره دارای نرخ افزایش یافته در بنر جینگ یوان هستند – تینگوین، 7 مارس و سوشانگ. در حالی که سوشانگ عملکرد نسبتاً ضعیفی دارد، دو دختر دیگر علیرغم کمیاب بودن اعضای تیم ارزشمندی هستند. بالاتر از همه Tingyun به عنوان جایگزینی برای Bronya یک بافر عالی است که با مهارت خود به جینگ یوان آسیب بیشتری می‌رساند و به جینگ یوان اجازه می‌دهد بیشتر از ultimate خود با ultimate خود استفاده کند. اما البته اینطور است که این شخصیت ها را می توان به روش های دیگری نیز ترسیم کرد.

اما باید به دو نکته مهم توجه کرد. برای اولین بار، ما در حال حاضر یک شخصیت چهار ستاره در بازی داریم که جایگاهی مشابه جینگ یوان، یعنی Serval را پر می کند. Serval شخصیتی است که کمیاب بودنش باعث می‌شود که Eidolons به دست بیاورد و در نتیجه آنها را قوی‌تر کند و او نیز مانند Jing Yuan آسیب رعد و برق AoE را وارد می‌کند. بنابراین اگر قبلاً منابعی را به‌خصوص در Serval قرار داده‌اید، می‌توانید از خود بپرسید که آیا ارزش آن را دارد که برای Jing Yuan نیز پیچیدگی داشته باشید، فقط برای اینکه آسیب کمی بیشتر شود.

از سوی دیگر، بسیاری از بازیکنان در Honkai: Star Rail از موقعیتی مشابه با وضعیتی که در مرحله ای در Genshin Impact بوجود آمد می ترسند. به اصطلاح خزش قدرت برای بسیاری در Genshin سردرد ایجاد می کند، زیرا به نظر می رسد همیشه شخصیت های جدیدی که اضافه می شوند از نظر قدرت به تدریج شخصیت های قدیمی را تحت الشعاع قرار می دهند. بنابراین ممکن است با Jing Yuan شما فعلاً یک فروشنده آسیب بسیار قوی در تیم داشته باشید، اما چند وصله بعد که یک واحد جدید و قوی‌تر آمد پشیمان شوید.

در پایان، شما نه تنها باید خود را در مورد اینکه کدام شخصیت قوی‌تر است، بلکه باید روی اینکه چه کسی به‌عنوان یک «شخص» یا به‌عنوان یک طراحی دوست دارید، جهت‌گیری کنید، بلکه باید مراقب شخصیت‌هایی باشید که در آینده نزدیک ظاهر می‌شوند.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع