چه زمانی چیز جدیدی در مورد GTA وجود خواهد داشت؟ چه زمانی GTA 6 ظاهر می شود؟ سال‌هاست که طرفداران می‌خواهند بدانند این سریال محبوب گانگستری چگونه ادامه خواهد داشت. توسعه دهنده Rockstar اکنون احتمالاً تصمیم گرفته است که یک قدم جدی بردارد.

GTA 6

Rockstar دیگر نمی خواهد در مورد GTA 6 در توییچ بشنود

در حالی که تمام دنیای بازی منتظر اخباری در مورد Grand Theft Auto 6 هستند، به نظر می رسد Rockstar Games از سری بازی های خود به اندازه کافی بوده است. در کانال رسمی توییچ ناشر ظاهراً دیگر امکان نوشتن عبارت «GTA 6» یا «GTA VI» در چت وجود ندارد.

کاربر در انجمن GTA در اینجا نشان می دهد که پیام های حاوی یکی از کلمات ارسال نمی شود. در عوض، با توجه به پیام، یک پیام خطا در آنجا ظاهر می شود در تضاد با تنظیمات تعدیل از کانال با این حال، پیام های مربوط به Grand Theft Auto 5 را می توان بدون هیچ مشکلی ارسال کرد (Reddit).

در اینجا می توانید ببینید که چه چیزی در GTA 6 نباید اشتباه باشد:

چرا GTA 6 در توییچ ممنوع است؟

هیچ توجیه رسمی از سوی Rockstar برای ممنوعیت کلمه “GTA 6” وجود ندارد. اگرچه احتمالا یکی است محافظت در برابر پیام های اسپم. با توجه به کنجکاوی کلی در مورد قسمت بعدی این مجموعه، هنوز کاملاً ممکن است که اخبار مربوط به این موضوع در غیر این صورت بر هر جریان Rockstar غالب شود و موضوع واقعی جریان از بین برود. توسعه دهنده قبلاً همین اقدام را در YouTube انجام داده است. البته از یک طرف این قابل درک است، اما باعث می شود طرفداران نتوانند در مورد بازی ای که مشتاقانه منتظر آن هستند صحبت کنند.

Rockstar در مورد اخبار GTA 6 به خصوص سکوت کرده است. تا اینجا ما فقط این را می دانیم جانشین GTA 5 در حال کار است. البته، خودی ها و افشاگران هنوز ادعا می کنند که از قبل چیزهای بیشتری در مورد بازی می دانند. به عنوان مثال، راز قهرمان داستان قبلاً می توانست فاش شده باشد.