GTA 6 برای گوشی های هوشمند: آیا رویای من محقق خواهد شد؟

مایکروسافت به زودی سکان هدایت اکتیویژن بلیزارد را در دست خواهد گرفت:

حداقل از زمان موفقیت مالی و در عین حال رسوایی پیرامون Diablo Immortal، من مطمئن هستم که بسیاری از ناشران بازی های شناخته شده نگاهی بسیار دقیق به بخش موبایل خواهند داشت. و این دقیقاً همان چیزی است که من منتظر آن هستم. GTA 6 برای گوشی های هوشمند عالی است. شاید با آن کار کند، یا حداقل با اصلاح آن. هنوز هم می توان کمی رویاپردازی کرد.منبع

تفسیری از پیتر هریچوک

من می خواهم GTA 6 را روی موبایل بازی کنم

این دقیقاً همان چیزی است که یک GTA 6 باید برای من ارائه دهد. من باید بتوانم کمپین معمولی را به طور کامل بازی کنم. اما اگر می خواهید با یک ماشین خاص، لباس یا یک ویلای زیبا به صورت آنلاین پرهیز کنید، هزینه دارد. این قبلاً در GTA Online کار می کند ، برای من فقط باید به تلفن هوشمند منتقل شود.

همیشه بازی های موبایل خوب بیشتری وجود خواهد داشت

و من مشتاقانه منتظر آن هستم که من بتوانم در آینده بازی های شناخته شده ای را در تلفن هوشمند یا تبلت رده بالای خود بازی کنم، که قبلاً فقط می توانستم آن را روی رایانه شخصی یا کنسول جلوی تلویزیون پخش کنم. قدرت آنجاست. چند بازی خوب این را ثابت می کنند. اگرچه در حال حاضر بازی‌های بی‌شماری برای گوشی‌های هوشمند وجود دارد، اما Diablo Immortal بود که به من نشان داد که ترجیح می‌دهم با موبایلم بازی کنم – مهم نیست کجا هستم. و اگر ناشران بتوانند با آن درآمد بیشتری نسبت به بازی‌های کلاسیک داشته باشند، این برای من مناسب است.

Diablo Immortal تنها در دو ماه بیش از 100 میلیون دلار از طریق فروشگاه درون بازی به دست آورده است. البته نهنگ‌هایی هم وجود دارند، یعنی بازیکنانی که پول زیادی خرج می‌کنند، گاهی اوقات حتی 100000 دلار آمریکا، اما به‌ویژه مبالغ ناچیز بازیکنان معمولی باید سهم عمده‌ای از فروش را تشکیل می‌داد. بلیزارد به وضوح در Diablo Immortal اغراق کرده است، زیرا شما فعالانه از پیشرفت به عنوان یک پخش کننده Free2Play جلوگیری می کنید. اما شما همچنین می توانید تعادل خوبی بین فروشگاه درون بازی و بازی رایگان پیدا کنید.

بستر، زمینه:ویندوز کامپیوتر، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4

احتمالا نه. اگر کاملا صادق باشیم، همانطور که انتظار می رفت، GTA 6 تنها برای رایانه های شخصی، ایکس باکس و پلی استیشن منتشر خواهد شد. شاید به نحوی بتوانم GTA 6 را از طریق یک سرویس بازی ابری روی گوشی هوشمند خود بازی کنم، اما البته این مانند یک بازی بومی نیست. در آینده، این دقیقاً جهتی است که باید در پیش گرفت. ارقام بلیزارد نشان داده اند که بازی های موبایل آینده هستند. بازی‌های گوشی‌های هوشمند در آنجا فروش بیشتری نسبت به بازی‌های رایانه‌ای و کنسولی دارند.

این دیگر نباید در GTA 6 اتفاق بیفتد:

آیا این کار بدون درآمدزایی Pay2Win امکان پذیر است؟

Diablo Immortal برای اولین بار به من نشان داد که ترجیح می دهم در آینده با گوشی هوشمند خود بازی کنم تا روی رایانه شخصی یا کنسول. GTA 6 برای من آنقدر کاندیدای داغ خواهد بود که دوست دارم به عنوان یک بازی موبایل داشته باشم. آیا Rockstar Games رویای من را برآورده خواهد کرد؟

GTA 6