GTA 6 برای گوشی های هوشمند: آیا رویای من محقق خواهد شد؟

بستر، زمینه:ویندوز کامپیوتر، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4

Diablo Immortal تنها در دو ماه بیش از 100 میلیون دلار از طریق فروشگاه درون بازی به دست آورده است. البته نهنگ‌هایی هم وجود دارند، یعنی بازیکنانی که پول زیادی خرج می‌کنند، گاهی اوقات حتی 100000 دلار آمریکا، اما به‌ویژه مبالغ ناچیز بازیکنان معمولی باید سهم عمده‌ای از فروش را تشکیل می‌داد. بلیزارد به وضوح در Diablo Immortal اغراق کرده است، زیرا شما فعالانه از پیشرفت به عنوان یک پخش کننده Free2Play جلوگیری می کنید. اما شما همچنین می توانید تعادل خوبی بین فروشگاه درون بازی و بازی رایگان پیدا کنید.

این دیگر نباید در GTA 6 اتفاق بیفتد:

آیا این کار بدون درآمدزایی Pay2Win امکان پذیر است؟

زبان ها:انگلیسی آلمانی

حداقل از زمان موفقیت مالی و در عین حال رسوایی پیرامون Diablo Immortal، من مطمئن هستم که بسیاری از ناشران بازی های شناخته شده نگاهی بسیار دقیق به بخش موبایل خواهند داشت. و این دقیقاً همان چیزی است که من منتظر آن هستم. GTA 6 برای گوشی های هوشمند عالی است. شاید با آن کار کند، یا حداقل با اصلاح آن. هنوز هم می توان کمی رویاپردازی کرد.منبع

تفسیری از پیتر هریچوک

من می خواهم GTA 6 را روی موبایل بازی کنم

Diablo Immortal برای اولین بار به من نشان داد که ترجیح می دهم در آینده با گوشی هوشمند خود بازی کنم تا روی رایانه شخصی یا کنسول. GTA 6 برای من آنقدر کاندیدای داغ خواهد بود که دوست دارم به عنوان یک بازی موبایل داشته باشم. آیا Rockstar Games رویای من را برآورده خواهد کرد؟

GTA 6