Grey’s Anatomy: اعتراف شگفت انگیز از بازیگر سابق


او چهره «آناتومی گری» است: الن پمپئو. پس از 20 سال، این بازیگر اکنون نقش مردیت گری را رها کرده است. در این مصاحبه، این مرد 53 ساله اکنون اعتراف شگفت انگیزی می کند. این در مورد یک صحنه معروف با شوهر سریال بعدی او است.

آناتومی گری (سریال)

زنده ماندن از سقوط هواپیما، گروگان گرفتن و حتی مجبور به دفن شوهرش: سرنوشتی که مردیث گری در آناتومی گری از آن در امان بماند، سخت است.

اما اکنون تمام شده است: الن پمپئو بازیگر نقش اصلی خود پس از 20 سال بازنشسته می شود. پایان سریال موفق بیمارستانی همچنین به پمپئو این آزادی را می دهد که در مورد زمان خود در صحنه فیلمبرداری بازتر صحبت کند، از جمله صحنه ای که او با علاقه به یاد نمی آورد.

آناتومی گری: الن پمپئو صحنه معروف «مرا دوست داشته باش» را شرم‌آور می‌بیند

صحنه مذکور پخش شد قسمت 5 (“درد”) از فصل دوم از آناتومی گری در آن، مردیث شجاعت به دست آورد و از درک خواست که به او رای دهد تا همسرش، ادیسون، به او رای دهد. “مرا بگیر، انتخاب کن، دوستم داشته باش”کلمات تکان دهنده ای بودند که هنوز هم بسیاری از طرفداران Grey’s Anatomy را امروز از بین می برند.

با این حال، برای پمپئو، صحنه معروف هیچ چیز تاثیرگذاری نداشت. برعکس: “من باید به یک مرد التماس کنم؟”، این بازیگر در مورد او به یاد می آورد وقتی برای اولین بار فیلمنامه را خواند عصبانی شد. “و اگر این کافی نبود، مردیث هم گریه می کند” (از طریق یوتیوب).

آناتومی گری را در دیزنی پلاس پخش کنید

در همین حال، پمپئو با صحنه «دوستم داشته باش» بین مردیث و درک صلح کرده است. برایت خجالت آور بود که یکی داشته باشی مردی که برای عشقش التماس می کند. اما او همچنین می داند که این صحنه مورد علاقه طرفداران است و راه را برای موفقیت نهایی Grey’s Anatomy هموار کرده است.

اگر عاشق Grey’s Anatomy هستید، ممکن است این سریال را نیز دوست داشته باشید:

چگونه با مادرت آشنا شدم: جیسون سیگل در مورد پیامدهای سلامتی صحبت می کند

جیسون سیگل، بازیگر نقش مارشال اریکسون در کمدی موفق How I Met Your Mother به مدت 9 سال، اخیراً اعترافاتی از نوع کاملاً متفاوت انجام داده است. به گفته سگل، تیراندازی روی سلامتی او تأثیر منفی گذاشته است، به همین دلیل او مجبور شد پس از پایان سریال استراحت کند و تنها چند پروژه را پذیرفت.منبع