Google Pixel 7 Pro با طرح 20 گیگابایتی با قیمت مناسب

جزئیات تعرفه در یک نگاه:

  • تعرفه: Otelo Allnet Flat Classic
  • شبکه: وودافون
  • 20 گیگابایت حجم داده LTE (حداکثر 50 مگابیت بر ثانیه)
  • همه نت و اس ام اس نرخ ثابت
  • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
  • حداقل مدت 24 ماه، مهلت اطلاع رسانی 1 ماهه
  • کوپن 100 یورویی BestChoice به عنوان جایزه
  • 10 یورو جایزه برای قابل حمل بودن شماره تلفن

بسته نرم افزاری پیکسل در Otelo: به همین دلیل است که این پیشنهاد ارزشش را دارد

هزینه های بسته تعرفه در یک نگاه
شارژ پایه
(هر ماه)
39.99 یورو
اضافه حقوق
(یک بار در ابتدای قرارداد)
1 یورو
هزینه اتصال
(یک بار در ابتدای قرارداد)
9.99 یورو
حمل دریایی
(یک بار)
0 یورو
کل هزینه بعد از 24 ماه
(در صورت فسخ در پایان حداقل مدت قرارداد،
ماهانه و هزینه های یکبار اضافه شده)
970.75 یورو
ارزش دستگاه
(بهترین قیمت آنلاین فعلی با توجه به idealo.de)
826.89 یورو
جایزه 100 یورو (کوپن BestChoice)
تعرفه هزینه موثر
(هزینه کل منهای ارزش دستگاه و جوایز)
33.86 یورو
تعرفه هزینه موثر در ماه 1.41 یورو
به پیشنهاد Otelo

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

که گوگل پیکسل 7 پرو با 128 و 12 گیگابایت رم طبق مقایسه قیمت ایده آلو، در حال حاضر حداقل 826.89 یورو قیمت دارد. اگر این مبلغ و کوپن 100 یورویی BestChoice و جایزه 10 یورویی برای انتقال موفقیت آمیز شماره تلفن خود را از کل هزینه ها در مدت حداقل 24 کم کنید، 33.86 یورو برای تعرفه باقی می ماند. متناظر 1.41 یورو در ماه – بنابراین نرخ ثابت Allnet/SMS را با 20 گیگابایت حجم داده با قیمتی کاملا مقرون به صرفه دریافت می کنید. می توانید از کوپن BestChoice برای خرید در بیش از 100 فروشگاه استفاده کنید.

این گوشی هوشمند دارای صفحه نمایش 120 هرتزی AMOLED است. تانسور G2پردازنده، دوربین 50 مگاپیکسلی و باتری 5000 میلی آمپر ساعتی که با 30 وات می توان آن را به سرعت شارژ کرد.این دستگاه با IP68 در برابر آب و گرد و غبار محافظت می شود و علاوه بر دوربین معمولی، تله فوتو و لنز واید و همچنین عملکرد شارژ بی سیم – در بررسی ما از Pixel 7 Pro بیشتر در مورد این موضوع صحبت می کنیم. بنابراین در اینجا شما یک تلفن هوشمند قوی با قیمت مقرون به صرفه دریافت می کنید.

محاسبه با قیمت پایین فقط در صورتی کار می کند که در پایان حداقل مدت قرارداد لغو کنید. اگر این را فراموش کنید، قرارداد تا یک سال دیگر تمدید نمی شود، اما می توان ماهانه آن را لغو کرد.

آیا پرچمدار جدید گوگل پیکسل 7 پرو و ​​یک طرح تلفن همراه درجه یک با قیمت مناسب می خواهید؟ سپس Otelo فقط پیشنهاد مناسب را برای شما دارد. شما گوشی هوشمند را با تعرفه 20 گیگابایتی در شبکه Vodafone با قیمت کاملا مقرون به صرفه دریافت می کنید. ما تمام هزینه‌ها را محاسبه کرده‌ایم و نشان داده‌ایم که چرا پیشنهاد بسته‌ای ارزشمند است.

Otelo: Google Pixel 7 Pro با تعرفه 20 گیگابایتی کمتر از 2 یورو در ماه

در ویدیوی آزمایشی ما می‌توانید پیکسل 7 پرو را ببینید:

گوگل پیکسل 7 پرو چه چیزی به شما ارائه می دهد؟

با پیکسل 7 پرو، گوگل یک گوشی هوشمند برتر مطلق دارد ارزش عالی برای پول تحویل داده شده. در Otelo می‌توانید آن را از جمله تعرفه «Allnet Flat Classic» به قیمت دریافت کنید 39.99 یورو در ماه. این شامل Allnet-/SMS- Flat با غنی است 20 گیگابایت LTEحجم داده ها (مشاهده پیشنهاد در Otelo). هزینه های یکباره 10.99 یورو (پرداخت اضافی به اضافه هزینه اتصال و حمل و نقل) است. علاوه بر این، شما در حال حاضر یکی را دریافت می کنید کوپن 100 یورویی BestChoice با این کار اگر قبل از سفارش آدرس ایمیل خود را در صفحه پیشنهاد وارد کنید و سفارش خود را از طریق لینک موجود در ایمیل ارسال شده پس از آن ثبت کنید. فاکتور ما به شما نشان می دهد که این یک پیشنهاد بسیار خوب است.