God of War Ragnarök: مهم ترین سوال در مورد کرکر پلی استیشن پاسخ داده شده استکریتوس به زودی به پلی استیشن باز می گردد! گیمرها دیگر نیازی به انتظار طولانی برای «خدای جنگ راگناروک» ندارند. اکنون سونی اعلام کرده است که آخرین قسمت از سری اکشن ماجراجویی چه زمانی برای پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد. گویندگان و آهنگسازان معروف نیز در آنجا حضور دارند.

در پایان سال، دارندگان پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 می توانند منتظر یک موفقیت واقعی باشند. چهار سال پس از آنکه «خدای جنگ» قلب گیمرها را به تسخیر خود درآورد، دنباله مورد انتظار «خدای جنگ راگناروک» منتشر خواهد شد.

God of War: Ragnarök در تاریخ 9 نوامبر برای پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد.

در 9 نوامبربه گفته سونی در توییتر، باید بازی برای نسل فعلی و آخرین کنسول های غول بازی ژاپنی. بنابراین اگر به اندازه کافی خوش شانس نبوده اید که پلی استیشن 5 را در اختیار داشته باشید، می توانید آخرین ماجراجویی را با کریتوس و آترئوس در پلی استیشن 4 نیز انجام دهید.

در آنجا کریتوس و آترئوس کاملاً بالغ باید به جستجوی تایر، خدای اسکاندیناوی جنگ بروند. در سفر خود، این دو باید با ارواح گذشته نیز روبرو شوند. به خصوص مواجهه با متحد سابقش فریا، احتمال درگیری را نوید می دهد. راگناروک باید یک نوع نقطه پایانی را تعیین کند.

مانند قسمت اول، کریتوس در GoW: Ragnarök توسط کریستوفر قاضی صحبت می‌شود، که ممکن است برای برخی با نام Teal’c از دنیای Stargate نیز شناخته شود. همچنین، آهنگساز برنده جایزه بیر مک کری در حال بازگشت است. بینندگان تلویزیونی مک‌کری را از روی سریال‌های محبوبی مانند Battlestar Galactica، The Walking Dead یا سریال Marvel Agents of SHIELD می‌شناسند.

نگاهی کوتاه به دنیای God of War: Ragnarok:

انتظارات بالا از God of War: Ragnarok

خدای جنگ اصلی متعلق به بازی های ویدیویی با رتبه برتر تمام دوران. GIGA همچنین نمره عالی 8.5 از 10 را در آن زمان اعطا کرد که انتظارات جانشین نیز به همین نسبت بالاست. نسخه PC نسخه اصلی 2018 اواخر سال گذشته معرفی شد.منبع