God of War در آمازون اجرا خواهد شد

آمازون پرایم ویدئو داستان کریتوس، خدای جنگ را از سری بازی های ویدیویی آورده است God of War به عنوان یک اقتباس سریالی. سرویس استریم اکنون آن را رسمی کرده است:

علاوه بر آمازون، سونی پیکچرز، پلی استیشن پروداکشنز و توسعه دهندگان بازی در استودیو سانتا مونیکا نیز گفته می شود (منبع: هالیوود ریپورتر). این سریال از زمانی که برنامه ها در بهار مشخص شد در دست ساخت بوده است. راف جادکینز، که برای اقتباس فیلم Uncharted نیز نوشته است، به عنوان مجری برنامه حضور خواهد داشت. مارک فرگوس و هاک اوستبی – هر دو نامزد اسکار و همکاران در قسمت اول مرد آهنی – تهیه کننده اجرایی و نگارش فیلمنامه هستند.

قسمت جدید God of War Ragnarök بعد از اتفاقات سریال رخ می دهد:

اما از قبل مشخص است که سریال بر اساس عنوان God of War 2018 اراده. به گفته آمازون، آن‌ها می‌خواهند داستان پدر و پسر و سفرشان را با هم در شمال یخی و افسانه‌ای نشان دهند – و به گفته آمازون، مبارزه با هیولاهای مختلف و این یا آن خدا را نشان دهند.

پیشنهاد Prime Video را در آمازون مشاهده کنید

سریال آمازون اواخر در افسانه God of War شروع می شود

حداکثر از زمانی که ستاره گریس بر طبل آخرین قسمت سری بازی زد، این بازیگران مورد نظر دیگر یک نکته داخلی نیستند. با این حال، بعید است که این بازیگر 68 ساله اکنون بتواند عدالت را در مورد نقش فوق العاده فیزیکی انجام دهد.

اما به تعویق افتادن لزوماً به معنای لغو نیست. سری God of War با نسخه های قبلی خود برای راه اندازی مجدد 2018 پیشنهاد می کند چیزهای زیادی برای پیش درآمد یا اسپین آف. این در حال حاضر حدس و گمان محض است و در درجه اول به دلیل موفقیت سریال آینده است. هنوز تاریخ شروعی نداره این احتمال وجود دارد که کریتوس و آترئوس در اولین فرصت در سال 2025 به Prime Video بیایند.منبع

مجموعه بازی های ویدیویی موفق God of War درباره کریتوس – و اکنون پسرش آترئوس – به سریالی در Prime Video تبدیل می شود. آمازون به طور رسمی سری بازی ها را سبز کرده است. این طرح ها مورد استقبال بسیاری از طرفداران قرار می گیرد، اما تلخی آن نیز به چشم می خورد.

خدای جنگ

سریال God of War تایید کرد: Prime Video یک معامله بزرگ را تضمین می کند

God of War Ragnarok: Launch Trailer برای PS5 و PS4

این طرح ها از همان ابتدا تلخی را برای طرفداران آشکار می کند: با محل وقوع در شمال و تمرکز بر داستان کریتوس و آترئوس، تمام پیشینیان که God of War را بزرگ کردند نادیده گرفته می شوند.

که بازیگری هنوز مشخص نیست. طرفداران مدت هاست که این را پذیرفته اند و جان تراولتا را در نقش کریتوس وارد بازی می کنند: