GameCube بسیار کمیاب طرفداران نینتندو را خوشحال می کند

گزارش مفصل به هر حال، می توانید تصاویر مختلفی از Spaceworld GameCube را در اینجا پیدا کنید: پیوند به Consolevariationsمنبع

نینتندو در حال حاضر روی جانشین سوییچ کار می کند:

با این حال، 20 سال بعد، GameCube از شهرت بالایی در بین طرفداران و به طور کلی در جامعه بازی برخوردار است. اشتیاق به کنسول نیز در این توییت، از جمله موارد دیگر، منعکس شده است. نمایش یک نمونه بسیار نادر از GameCube:

اگرچه Nintendo GameCube یک موفقیت تجاری نبود، اما اکنون در بین طرفداران بازی‌های ویدیویی از جایگاه مذهبی برخوردار است. بنابراین جای تعجب نیست که یک نوع خاص نادر از مجموعه معروف توجه زیادی را در اینترنت به خود جلب کند.

نینتندو

GameCube: از فلاپ تا کنسول کالت

در نگاه اول، این GameCube عادی به نظر می رسد، اما ظاهر می تواند فریبنده باشد. زیرا این کنسول قادر به اجرای هیچ بازی نیست. این یعنی یک نمونه اولیه، که تنها برای رونمایی از طرح کنسول برای عموم در نمایشگاه Spaceworld در سال 2000 مورد استفاده قرار گرفت.

بسیار کمیاب است، اما برای فروش نیست

نینتندو با سوییچ به موفقیتی باورنکردنی دست یافته است. این کنسول هیبریدی اکنون بیش از 123 میلیون بار فروخته شده است (منبع: Statista). Nintendo GameCube فقط می تواند رویای چنین ارقام فروش را داشته باشد.

مکعب بنفش در سال 2001 وارد بازار شد و در طول عمر خود تغییری جزئی داشته است. 21.7 میلیون بار فروش و با وجود این واقعیت که GameCube دارای چند بازی محبوب با Super Mario Sunshine، Super Smash Bros. Melee و The Legend of Zelda: The Wind Waker بود.

نینتندو پنج تا از این آدمک ها را ساخته است. هر کدام با یک رنگ خاص: نیلی، سیاه، طلایی، نقره ای و صورتی. بنابراین ارزش تاریخی این پنج GameCube بسیار زیاد است. حداقل در تئوری. زیرا GameCube نشان داده شده در اینجا برای فروش نیست، اما اکنون متعلق به Consolevariations است. وب سایت تمام کنسول های ممکن را جمع آوری و تجزیه و تحلیل می کند.