Galaxy Z Flip 4 و Disney+ 1 ساله رایگان در بسته تعرفه‌ای

که گلکسی زد فلیپ 4 به تازگی راه اندازی شد و پیشرفت های مفید زیادی را به همراه دارد. در هر جیب شلواری جا می شود و در صورت باز شدن یکی از آن ها وجود دارد صفحه نمایش 6.7 اینچی OLED با فرکانس 120 هرتز. در مقایسه با مدل قبلی، اکنون پردازنده قدرتمندتری نصب شده است، باتری بزرگتر است و دوربین نیز بهینه شده است. با تشکر از کوچولو نمایشگرهای 1.9 اینچی در جلوهیچ پیام یا تماسی را حتی زمانی که بسته باشد از دست نخواهید داد.

مشاهده پیشنهاد در freenet

یک اطلاعیه: حداقل مدت قرارداد 24 ماه است – تا 1 ماه قبل از پایان مدت قابل فسخ است. پس از آن به طور نامحدود و می تواند در هر زمان با یک دوره اخطار 1 ماهه فسخ شود. دیزنی + دوره کمپین 26.08.-31.01.2022. مشروح شرایط شرکت در samsung.de/disney-aktion.

آیا معامله ارزش آن را دارد؟

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع پس از کسر ارزش Galaxy Z Flip 4 و هزینه Disney+، شما فقط به صورت حسابی پرداخت می کنید. 20.79 یورو در ماه برای تعرفه برای نرخ ثابت با 20 گیگابایت حجم داده LTE در شبکه Telekom یا Vodafone که معامله بسیار خوبی است.

یک دست گوشی هوشمند Samsung Galaxy Z Flip4 بسته را روی یک کف چوبی نگه می دارد.  در پس زمینه یک دیوار سفید است.
کوچک یا بزرگ – Samsung Galaxy Z Flip 4 در هر دستی جای می گیرد (منبع تصویر: GIGA)

Galaxy Z Flip 4: گوشی هوشمند تاشو Noble

هر کسی که با تلفن تاشوی شیک گلکسی زد فلیپ 4 لاس می‌زند، باید به تعرفه فعلی فری‌نت نگاهی بیندازد. در آنجا می توانید بهترین گوشی هوشمند سامسونگ را دریافت کنید 20 گیگابایت حجم داده LTE در شبکه Telekom یا Vodafone و Allnet-/SMS-Flat (به پیشنهاد در freenet مراجعه کنید). قیمت دستگاه برای Galaxy Z Flip 4 جدید (128 گیگابایت) یک بار هزینه 199.99 یورو است. به عنوان یک اقدام خاص سامسونگ 12 ماه دیزنی پلاس را به شما می دهد به ارزش 89.90 یورو.

مشاهده پیشنهاد در freenet

با بسته تعرفه برتر فعلی با Galaxy Z Flip 4 از فری نت، هزینه های یکباره 239.98 یورو (قیمت دستگاه + قیمت اتصال) به اضافه 46.99 یورو کارمزد اصلی است. مجموع هزینه ها در طول 2 سال بنابراین 1367.74 یورو است. پس از کسر ارزش فعلی Galaxy Z Flip 4 با توجه به مقایسه قیمت (779 یورو) و هزینه های اشتراک دیزنی + (89.90 یورو)، هزینه های واقعی فقط شامل می شود. 498.84 یورو.

گوشی هوشمند تاشوی جدید سامسونگ به تازگی عرضه شده است و شما می توانید آن را با یک معامله چکشی در freenet ایمن کنید. شما Galaxy Z Flip 4 را با تعرفه تلفن همراه در شبکه Telekom یا Vodafone با 20 گیگابایت حجم داده و یک اشتراک سالانه رایگان برای Disney+ دریافت می‌کنید. ما به شما نشان خواهیم داد که چرا معامله ارزش آن را دارد.

Samsung Galaxy Z Flip 4 در بسته تعرفه در freenet

تعرفه در واقع چقدر در ماه هزینه دارد؟

تمام جزئیات مهم تعرفه در یک نگاه:

  • ارائه دهنده: freenet
  • شبکه: مخابرات / Vodafone
  • 20 گیگابایت حجم داده LTE (Telekom حداکثر 25 مگابیت بر ثانیه، Vodafone حداکثر 50 مگابیت بر ثانیه)
  • همه نت و اس ام اس نرخ ثابت
  • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
  • قیمت پایه در ماه: 46.99 یورو
  • قیمت اتصال (یک بار): 39.99 یورو
  • قیمت دستگاه (یکبار): 199.99 یورو
  • سامسونگ 12 ماه دیزنی پلاس را به شما می دهد