Galaxy Z Flip 3 در بسته تعرفه ارزان تر از بدون آن است

اگرچه یک جانشین، گلکسی زد فلیپ 4، اکنون قابل پیش‌سفارش است، اما تفاوت‌های آن با فلیپ 3 نسبتاً کم است، به طوری که مدل قبلی در حال حاضر ارزش قیمتی بهتری را ارائه می‌دهد.

جزئیات تعرفه در یک نگاه

  • شبکه: o2
  • تعرفه: آبی All-in M
  • 12 گیگابایت LTE-حجم داده (حداکثر 50 مگابیت بر ثانیه)
  • همه نت و اس ام اس نرخ ثابت
  • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
  • حداقل مدت 24 ماه، مهلت اطلاع رسانی 1 ماهه

Samsung Galaxy Z Flip 3 با قرارداد o2: به همین دلیل است که این پیشنهاد ارزش آن را دارد

هزینه های بسته تعرفه در یک نگاه
شارژ پایه (ماهانه) 19.99 یورو
اضافه حقوق (یک بار در ابتدای قرارداد) 4.95 یورو
هزینه اتصال (یک بار در ابتدای قرارداد) 39.99 یورو
حمل دریایی (یک بار) 0 یورو
کل هزینه بعد از 24 ماه
(در صورت فسخ در پایان حداقل مدت قرارداد،
ماهانه و هزینه های یکبار اضافه شده)
524.70 یورو
ارزش دستگاه
(بهترین قیمت آنلاین فعلی با توجه به idealo.de)
579 یورو
تعرفه هزینه موثر
(هزینه کل کمتر از ارزش دستگاه)
-54.30 یورو
تعرفه هزینه موثر در ماه -2.26 یورو
مشاهده پیشنهاد

Samsung Galaxy Z Flip 3 دارای صفحه نمایش 6.7 اینچی مورب در حالت باز شدن است. همچنین دارای یک صفحه نمایش 1.9 اینچی جلویی بازطراحی شده است که اکنون چهار برابر بزرگتر از نسل قبلی خود است. با خود 8 گیگابایت رم، 128 گیگابایت حافظه داخلی و پردازنده اسنپدراگون 888 Flip 3 با 8 هسته و حداکثر 2.84 گیگاهرتز، قدرتی بیش از اندازه کافی برای برنامه های کاربردی مختلف ارائه می دهد. این در تست Flip 3 ما نیز نشان داده شد. علاوه بر این، دستگاه را می توان در 4 رنگ مختلف انتخاب کرد.

مونیکا ماکوویاک

محاسبه با قیمت پایین فقط در صورتی کار می کند که در پایان حداقل مدت لغو کنید. اگر این را فراموش کنید، قرارداد تا یک سال دیگر تمدید نمی شود، اما می تواند ماهانه با اثر فوری فسخ شود.

پیشنهاد در اسپارتندی را مشاهده کنید

Samsung Galaxy Z Flip 3 می تواند این کار را انجام دهد

اگر به دنبال یک گوشی هوشمند تاشو شیک از سامسونگ هستید، باید نگاهی به Sparhandy بیندازید. در آنجا می توانید Galaxy Z Flip 3 را با تعرفه خوب در شبکه o2 به طور موثر ارزان تر از خرید جداگانه آن تهیه کنید. ما پیشنهاد را محاسبه کرده ایم و نشان داده ایم که چرا ارزش آن را دارد.

Galaxy Z Flip 3 در بسته تعرفه ای ارزان در اسپارتندی

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

تاشوهای جدید سامسونگ از نسل 4 به سختی معرفی شدند، زمانی که قیمت های نسل های قبلی در حال کاهش بود. در تلفن پس انداز آیا در حال حاضر می توانید این کار را انجام دهید Galaxy Z Flip 3 5G (128 گیگابایت) شامل تعرفه All-in M آبی فقط برای پرداخت اضافی 4.95 یورو، قیمت اتصال 39.99 یورو و 19.99 یورو در ماه (مشاهده پیشنهاد در Sparhandy). هزینه ارسال محاسبه نمی شود. تعرفه o2 شامل 12 گیگابایت حجم داده LTE و نرخ ثابت Allnet/SMS.

پیشنهاد در اسپارتندی را مشاهده کنید

طبق مقایسه قیمت ایده آل، سامسونگ گلکسی زد فلیپ 3 (128 گیگابایت) در حال حاضر حداقل 579 یورو قیمت دارد. اگر این مقدار از کل هزینه های بسته تعرفه در مدت حداقل 24 ماه کم شود، هزینه های تعرفه خالص 54.30 یورو باقی می ماند. بنابراین گوشی هوشمند را ارزان‌تر از خرید تکی دریافت می‌کنید و تعرفه آن با نرخ ثابت تمام شبکه‌ای و پیامکی با حجم داده ۱۲ گیگابایتی به صورت رایگان در دسترس است.