Galaxy S23 Ultra با طرح 85 گیگابایتی با قیمت مناسب

شما هستید نه بیشتر از 27 سال، حتی با این تعرفه آن را دریافت می کنید حجم داده 105 گیگابایت. اگر قبلاً با Vodafone قرارداد اینترنت دارید، می‌توانید از طریق Gigakombi ماهیانه 5 یورو تخفیف در هزینه اصلی دریافت کنید و 20 گیگابایت حجم داده اضافی دریافت کنید. جوانان با یک ترکیب گیگ حتی حجم عظیمی از 125 گیگابایت داده را در اینجا دریافت می کنند.

مشاهده پیشنهاد در Logitel

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

محاسبه با قیمت پایین فقط در صورتی کار می کند که در پایان حداقل مدت قرارداد لغو کنید. اگر فراموش کنید، قرارداد مانند گذشته یک سال دیگر تمدید نمی شود، اما اکنون می توانید ماهانه آن را لغو کنید.

مشاهده پیشنهاد در Logitel

Samsung Galaxy S23 Ultra با قرارداد برای چه کسانی ارزش دارد؟

پیشنهاد با گیگ ترکیبی – اگر قبلاً با Vodafone قرارداد اینترنتی دارید. سپس شما یک تخفیف ماهیانه 5 یورویی دریافت می کنید، بنابراین فقط 39.99 یورو در ماه پرداخت می کنید و در نهایت با قیمت موثری خواهید رسید. 6.03 یورو در ماه.

جزئیات تعرفه در یک نگاه

  • تعرفه: اسمارت ام
  • شبکه: وودافون
  • 85 گیگابایت 5G-حجم داده (حداکثر 500 مگابیت بر ثانیه)
  • همه نت و اس ام اس نرخ ثابت
  • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
  • حداقل مدت 24 ماه، مهلت اطلاع رسانی 1 ماهه
  • گیگاکامبی با عنوان: مشتریان شبکه ثابت Vodafone 5 یورو + 20 گیگابایت حجم داده اضافی در ماه صرفه جویی می کنند

Samsung Galaxy S23 Ultra با قرارداد با Logitel: به همین دلیل است که پیشنهاد ارزش آن را دارد

Samsung Galaxy S23 Ultra + Vodafone Smart M: مروری بر هزینه ها
شارژ پایه (ماهانه) 44.99 یورو
اضافه حقوق (یک بار در ابتدای قرارداد) 349 یورو
هزینه اتصال (یک بار در ابتدای قرارداد) رایگان (از طریق بازپرداخت)
حمل دریایی (یک بار) 4.99 یورو
کل هزینه بعد از 24 ماه
(در صورت فسخ در پایان حداقل مدت قرارداد،
ماهانه و هزینه های یکبار اضافه شده)
1433.75 یورو
ارزش دستگاه
(بهترین قیمت آنلاین فعلی با توجه به idealo.de)
1169 یورو
تعرفه هزینه موثر
(هزینه کل کمتر از ارزش دستگاه)
264.75 یورو
تعرفه هزینه موثر در ماه 11.03 یورو
مشاهده پیشنهاد در Logitel
Galaxy S23 Ultra تنها در تاریخ عرضه شد ارائه شده در 1 فوریه 2023 و در حال حاضر اولین معاملات تعرفه ای خوب با پرچمدار سامسونگ وجود دارد. در Logitel، شما می توانید گوشی هوشمند را در نوع 512 گیگابایتی با تعرفه Smart M در شبکه Vodafone دریافت کنید. 44.99 یورو هزینه پایه در ماه (مشاهده پیشنهاد در Logitel). علاوه بر این، یک بار هزینه 353.99 یورو برای پرداخت اضافی و حمل و نقل وجود دارد. در تعرفه گنجانده شده اند 85 گیگابایت 5Gحجم داده و همچنین نرخ ثابت Allnet و SMS. هزینه اتصال 39.99 یورو از طریق برنامه Vodafone بازپرداخت می شود و به طور خودکار با هزینه های تعرفه جبران می شود. محاسبه ما در زیر نشان می دهد که چرا این پیشنهاد یک معامله خوب است.

Samsung Galaxy S23 Ultra (512 گیگابایت) در مقایسه قیمت Idealo حداقل 1169 یورو قیمت دارد. اگر این مقدار را از کل هزینه های 24 ماه کم کنید، مشخص می شود که در اینجا تعرفه را پرداخت می کنید. به طور موثر 11.03 یورو در ماه دریافت می کند. برای 85 گیگابایت حجم داده و یک دستگاه پرچمدار کاملاً جدید، این بسیار ارزان است!

این یک پیشنهاد خوب برای هر کسی است که می‌خواهد بهترین گوشی هوشمند فعلی سامسونگ را با S23 Ultra داشته باشد و می‌تواند از قراردادی با حجم داده بسیار زیاد استفاده کند. قرارداد برای مشتریان تلفن ثابت Vodafone با تنظیم مزایای gigakombi 5 یورو در ماه عملاً تقریباً رایگان است.

گلکسی اس 23 اولترا قدرتمندترین نسل جدیدترین نسل گوشی هوشمند سامسونگ است. شما در حال حاضر می توانید نیروگاه پرچمدار را با قرارداد تلفن همراه در شبکه Vodafone با قیمتی بسیار پایین از Logitel دریافت کنید. ما تعرفه را محاسبه کرده ایم و به شما نشان می دهیم که چرا معامله خوبی است.

گلکسی اس 23 اولترا با تعرفه 85 گیگابایتی با قیمت پس انداز در لاجیتل

بررسی ویدئو ویژگی های عملی سامسونگ گلکسی اس 23 اولترا: