Galaxy S23 روابط قدیمی قدرت را بازیابی می کند

این بخشی از هویت سامسونگ است که شماره 1 باشد. سازنده لوازم الکترونیکی شکی در این مورد باقی نمی گذارد. آخرین شکست مقابل اپل باید برای سامسونگ دردناک تر بود. این گروه فرقه با هدایت فروش بالای آیفون، توانست در سه ماهه چهارم سال 2022 خود را جلوتر از سامسونگ قرار دهد و تاج تلفن هوشمند را تضمین کند. این راه اندازی موفقیت آمیز گلکسی اس 23 دوباره روند را تغییر داد.

با تشکر از گلکسی اس 23: سامسونگ دوباره در بین تولیدکنندگان گوشی های هوشمند شماره 1 است

گلکسی S23 چه توانایی هایی دارد:

Galaxy S23 در آزمایش متقاعد می شود

شیائومی با 11.5 درصد در رتبه سوم قرار دارد، پس از اوپو با 8.9 درصد و در انتهای 5 رتبه برتر، Vivo با 8.2 درصد قرار دارد. مکان های 3 تا 5 همه به تولیدکنندگان گوشی های هوشمند از چین می رسد.

نه تنها ارقام عالی ماه فوریه ثابت می کند که سامسونگ امسال همه چیز را با گلکسی S23 درست انجام داده است. برترین گوشی هوشمند جدید در تست GIGA نیز عملکرد خوبی داشت. در نهایت برای آنها کافی بود امتیاز عالی 8.4 از 10. مهمتر از همه، نمایشگر، دوربین، تضمین طولانی مدت به روز رسانی و عملکرد پردازنده جدید کوالکام قانع کننده بود. با این حال، برای حافظه کندتر در مدل 128 گیگابایتی و افزایش قیمت، کسرهایی وجود داشت.

فروش جهانی گوشی های هوشمند در ماه فوریه کاهش یافت. در مجموع، تنها حدود 90 میلیون دستگاه نهایی فروخته شد – 15 درصد کمتر از مدت مشابه سال قبل.

به گفته محققان بازار در Counterpoint Research سامسونگ در فوریه 2023 سهم بازار 21.2 درصدی را در اختیار داشت. در مقایسه با ماه قبل، این یک امتیاز مثبت 3.5 درصدی است (از طریق Business Korea). از سوی دیگر، اپل مجبور شد پرهای خود را از دست بدهد. در ماه فوریه برای آن کافی بود 20.2 درصد و در نتیجه 0.7 درصد کمتر از ژانویه است.

سال 2022 با یک مشت به شکم برای سامسونگ به پایان رسید. اما امروز اوضاع دوباره برای کره جنوبی رو به رشد است. مسئول این امر گلکسی اس 23 است که موفقیت آن توازن قدرت قدیمی بین سامسونگ و نزدیکترین رقیبش را بازگردانده است.

سامسونگ الکترونیکس

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع