Galaxy S22 با تعرفه 20 گیگابایتی ارزان تر از بدون

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

محاسبه با قیمت پایین فقط در صورتی کار می کند که در پایان حداقل مدت قرارداد لغو کنید. اگر فراموش کنید، قرارداد مانند قبل یک سال دیگر تمدید نمی شود، اما می توان ماهانه آن را لغو کرد.

سامسونگ گلکسی S22 با قرارداد برای چه کسانی ارزش دارد؟

جزئیات تعرفه در یک نگاه

  • تعرفه: رایگان M
  • شبکه: o2
  • 20 گیگابایت 5G-حجم داده (حداکثر 300 مگابایت بر ثانیه)
  • همه نت و اس ام اس نرخ ثابت
  • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
  • حداقل مدت 24 ماه، مهلت اطلاع رسانی 1 ماهه
  • 100 یورو پاداش تعویض زمانی که شماره تلفن خود را با خود ببرید

Samsung Galaxy S22 با قرارداد با MediaMarkt: به همین دلیل است که این پیشنهاد ارزشش را دارد

هزینه ها در یک نگاه
شارژ پایه
(ماهانه)
23.99 یورو
اضافه حقوق
(یک بار در ابتدای قرارداد)
29 یورو
هزینه اتصال
(یک بار در ابتدای قرارداد)
39.99 یورو
حمل دریایی
(یک بار)
0 یورو
کل هزینه بعد از 24 ماه
(در صورت فسخ در پایان حداقل مدت قرارداد،
ماهانه و هزینه های یکبار اضافه شده)
644.75 یورو
مقادیر دستگاه: تلفن هوشمند + دیزنی +
(بهترین قیمت های آنلاین فعلی با توجه به idealo.de)
619 یورو + 90 یورو
تعرفه هزینه موثر
(هزینه کل کمتر از ارزش دستگاه)
-164.25 یورو
تعرفه هزینه موثر در ماه -6.84 یورو
به پیشنهاد در MediaMarkt

S22 با صفحه نمایش 6.1 اینچی روشن و پردازنده ای با عملکرد بالا با 8 هسته CPU و فرکانس ساعت 2800 مگاهرتز و همچنین 8 گیگابایت رم امتیاز خوبی کسب می کند. وضوح نمایشگر باعث می‌شود قلب گیمرهای موبایلی سریع‌تر به تپش بیفتد و ضبط ویدیویی با قابلیت 8K، این حرفه‌ای رسانه‌ای را دور از انتظار می‌کند.

به پیشنهاد در MediaMarkt

در MediaMarkt می‌توانید سامسونگ گلکسی S22 را با تعرفه «رایگان M» در شبکه o2 فقط به قیمت دریافت کنید. 23.99 یورو هزینه پایه در ماه (مشاهده پیشنهاد در MediaMarkt). همچنین 29 یورو برای پرداخت اضافی و 39.99 یورو هزینه اتصال وجود دارد، اما پیشنهادات زیادی وجود دارد: شما آن را دریافت می کنید 20 گیگابایت 5G-حجم داده ها و همچنین الف همه نت و اس ام اس نرخ ثابت. همچنین یک اشتراک 12 ماهه برای دیزنی + به ارزش 89.99 یورو رایگان (تمام اطلاعات در مورد کمپین).

پیشنهاد را در MediaMarkt مشاهده کنید

در دنیای تعرفه MediaMarkt، Galaxy S22 را به همراه قرارداد 20 گیگابایتی در شبکه o2 با کمترین قیمت مطلق پیدا خواهید کرد. به عنوان یک امتیاز، هدفون های بلوتوث خوب و اشتراک جریان وجود دارد. ما تمام هزینه ها را محاسبه کرده ایم و نشان داده ایم که چرا این پیشنهاد ارزشمند است.

Samsung Galaxy S22 با قرارداد ارزان در دنیای تعرفه MediaMarkt

گلکسی اس 22 با 128 گیگابایت حافظه داخلی و 8 گیگابایت رم طبق مقایسه قیمت ایده آلو، در حال حاضر حداقل 619 یورو (با احتساب هزینه حمل و نقل) قیمت دارد. اگر قیمت های تلفن هوشمند و اشتراک دیزنی + و همچنین پاداش تعویض را از کل هزینه تعرفه در مدت 24 ماه کسر کنید، مشخص می شود که می توانید با تعرفه مدیامارکت، جایزه پرچمدار سامسونگ را ارزان تر دریافت کنید. نسبت به خرید آن به صورت جداگانه یک پیشنهاد برتر واقعی که فقط برای چند روز در دسترس است.

اگر می‌توانید با 20 گیگابایت داده در ماه از پس آن بربیایید، این یک پیشنهاد بسیار خوب برای هر کسی است که می‌خواهد با S22 یک تلفن هوشمند رده بالا را خودش بخواند.

در تست GIGA یا در این ویدیو می توانید اطلاعات بیشتری در مورد Samsung Galaxy S22 کسب کنید: