Galaxy S21 FE با قرارداد ارزان تر از بدون قرارداد است

با توجه به مقایسه قیمت ایده آلو، سامسونگ گلکسی اس 21 FE (128 گیگابایت) چیزی کمتر از 474 یورو قیمت دارد. Samsung Galaxy Buds 2 در مقایسه قیمت حداقل 77 یورو قیمت دارد. اگر این مقادیر را از کل هزینه های بسته تعرفه کم کنید، عملاً -132.10 یورو برای تعرفه باقی مانده است. این معادل 5.50 یورو در ماه است – بنابراین شما حتی با انعقاد قرارداد قدرتمند به آن می رسید. سود. تنها نقطه ضعف: گوشی هوشمند دارای ماژول 5G نصب شده است، اما تعرفه فقط LTE را ارائه می دهد.

مشاهده پیشنهاد در زحل

جزئیات تعرفه در یک نگاه

  • تعرفه: آبی All-in S
  • شبکه: o2
  • 6 گیگابایت LTE (حداکثر 50 مگابایت بر ثانیه)
  • همه نت و اس ام اس نرخ ثابت
  • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
  • مدت قرارداد 24 ماهه، مهلت اخطار 1 ماهه
  • Samsung Galaxy Buds 2 به عنوان یک جایزه

Galaxy S21 FE با قرارداد با Saturn: به همین دلیل است که پیشنهاد ارزش آن را دارد

هزینه های بسته تعرفه در یک نگاه
شارژ پایه
(ماهانه)
14.99 یورو
اضافه حقوق
(یک بار در ابتدای قرارداد)
19 یورو
هزینه اتصال
(یک بار در ابتدای قرارداد)
39.99 یورو
حمل دریایی
(یک بار)
0 یورو
کل هزینه بعد از 24 ماه
(در صورت فسخ در پایان حداقل مدت قرارداد،
ماهانه و هزینه های یکبار اضافه شده)
418.75 یورو
مقادیر دستگاه
(بهترین قیمت های آنلاین فعلی با توجه به idealo.de)
473.90 یورو + 76.95 یورو
تعرفه هزینه موثر
(هزینه های کل منهای مقادیر دستگاه)
-132.10 یورو
تعرفه هزینه موثر در ماه -5.50 یورو
مشاهده پیشنهاد
طرفداران سامسونگ اکنون می توانند یک بسته بی دغدغه همه جانبه را با قیمتی کاملاً بالا در Saturn تضمین کنند. Galaxy S21 FE با تعرفه 6 گیگابایت در شبکه o2 تنها با 14.99 یورو در ماه موجود است. همراه با هدفون بلوتوث سامسونگ خوب است. ما تمام هزینه ها را محاسبه کرده ایم و نشان داده ایم که چرا این پیشنهاد ارزشمند است.

سامسونگ گلکسی S21 FE به طور موثر با سود قرارداد دارد

اگر 6 گیگابایت برای شما کافی نیست، برای شما وجود دارد 5 یورو در ماه بیشتر تعرفه نیز با حجم داده 12 گیگابایت (مشاهده پیشنهاد در زحل). این شما را با قیمت موثر -1.09 یورو در ماه به ارمغان می آورد و همچنین قرارداد را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.

اون کیه Galaxy S21 FE (128 گیگابایت) از جمله تعرفه در قیمت توافقی مطلق باید در حال حاضر توسط زحل کاهش یابد. شما تلفن همراه سامسونگ را در بسته دریافت می کنید Samsung Galaxy Buds 2 فقط در تعرفه Blue All-in S در شبکه o2 14.99 یورو در هر ماه (مشاهده پیشنهاد در زحل). یک بار پرداخت اضافی 19 یورو و قیمت اتصال 39.99 یورو وجود دارد. همانطور که محاسبه زیر نشان می دهد، این یک معامله واقعی است که در مقایسه با خرید جداگانه دستگاه ها، به طور موثر بیش از 100 یورو صرفه جویی می کند.

محاسبه با قیمت پایین تنها در صورتی کار می کند که در پایان حداقل مدت قرارداد به موقع آن را لغو کنید. اگر فراموش کنید، قرارداد دیگر یک سال دیگر تمدید نمی شود، اما می توان از ابتدای سال 2022 به صورت ماهانه آن را فسخ کرد.

Galaxy S21 FE: نکته داخلی گوشی هوشمند سامسونگ

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

Samsung Galaxy S21 FE دارای صفحه نمایش 6.4 اینچی AMOLED است که از فرکانس 120 هرتز پشتیبانی می کند که بازتولید تصویر بسیار نرم تری را تضمین می کند. از نظر اندازه، خود را بین گلکسی اس 21 و اس 21 پلاس قرار می دهد. به عنوان یک پردازنده است پردازنده کوالکام اسنپدراگون 888 نصب شده از سال گذشته، هنوز هم یک تراشه عالی با عملکرد ضد آینده است. علاوه بر این، ویژگی های آن است رم 6 گیگابایت و 128 گیگابایت حافظه داخلی. شما می توانید در بررسی دقیق ما از Samsung Galaxy S21 FE اطلاعات بیشتری در مورد دستگاه پیدا کنید.