Galaxy S21 FE با تعرفه o2 به مبلغ 15 یورو در ماه

جزئیات تعرفه در یک نگاه

  • تعرفه: آبی All-in S
  • شبکه: o2
  • 6 گیگابایت LTE (حداکثر 50 مگابایت بر ثانیه)
  • همه نت و اس ام اس نرخ ثابت
  • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
  • مدت قرارداد 24 ماهه، مهلت اخطار 1 ماهه

Galaxy S21 FE با قرارداد با Saturn: به همین دلیل است که پیشنهاد ارزش آن را دارد

هزینه های بسته تعرفه در یک نگاه
شارژ پایه
(ماهانه)
14.99 یورو
اضافه حقوق
(یک بار در ابتدای قرارداد)
79 یورو
هزینه اتصال
(یک بار در ابتدای قرارداد)
39.99 یورو
حمل دریایی
(یک بار)
0 یورو
کل هزینه بعد از 24 ماه
(در صورت فسخ در پایان حداقل مدت قرارداد،
ماهانه و هزینه های یکبار اضافه شده)
478.75 یورو
مقادیر دستگاه
(بهترین قیمت های آنلاین فعلی با توجه به idealo.de)
449.10 یورو
تعرفه هزینه موثر
(هزینه های کل منهای مقادیر دستگاه)
29.65 یورو
تعرفه هزینه موثر در ماه 1.24 یورو
مشاهده پیشنهاد

اگر 6 گیگابایت برای شما کافی نیست، برای شما وجود دارد 5 یورو در ماه بیشتر تعرفه نیز با حجم داده 12 گیگابایت و Samsung Galaxy Buds 2 به عنوان یک صفحه (مشاهده پیشنهاد در زحل). این بدان معناست که شما در نهایت با قیمت موثر -0.06 یورو در ماه ختم می‌شوید و در نتیجه قرارداد را تقریباً بدون هزینه دریافت می‌کنید.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع توجه طرفداران سامسونگ: در Saturn در حال حاضر می توانید یک بسته بی دغدغه همه جانبه را با قیمتی کاملاً پایین تهیه کنید. Galaxy S21 FE با تعرفه 6 گیگابایت در شبکه o2 تنها با 14.99 یورو در ماه موجود است. ما تمام هزینه ها را محاسبه کرده ایم و نشان داده ایم که چرا این پیشنهاد ارزشمند است.

جهان تعرفه زحل: Samsung Galaxy S21 FE با قیمت مناسب

Samsung Galaxy S21 FE دارای صفحه نمایش 6.4 اینچی AMOLED است که از فرکانس 120 هرتز پشتیبانی می کند که بازتولید تصویر بسیار نرم تری را تضمین می کند. از نظر اندازه، خود را بین گلکسی اس 21 و اس 21 پلاس قرار می دهد. به عنوان یک پردازنده است پردازنده کوالکام اسنپدراگون 888 نصب شده از سال گذشته، هنوز هم یک تراشه عالی با عملکرد ضد آینده است. علاوه بر این، ویژگی های آن است رم 6 گیگابایت و 128 گیگابایت حافظه داخلی. شما می توانید در بررسی دقیق ما از Samsung Galaxy S21 FE اطلاعات بیشتری در مورد دستگاه پیدا کنید.

محاسبه با قیمت پایین تنها در صورتی کار می کند که در پایان حداقل مدت قرارداد به موقع آن را لغو کنید. اگر فراموش کنید، قرارداد دیگر یک سال دیگر تمدید نمی شود، اما می توان از ابتدای سال 2022 به صورت ماهانه آن را فسخ کرد.

Galaxy S21 FE: نکته داخلی گوشی هوشمند سامسونگ

با توجه به مقایسه قیمت ایده آل، سامسونگ گلکسی S21 FE (128 گیگابایت) چیزی کمتر از 450 یورو قیمت دارد. اگر این مقدار را از هزینه کل بسته تعرفه کم کنید، عملاً 29.65 یورو برای تعرفه باقی می ماند. این معادل 1.24 یورو در ماه است – یک قیمت بسیار پایین برای نرخ ثابت تمام شبکه با 6 گیگابایت حجم داده LTE در شبکه o2. تنها نقطه ضعف: گوشی هوشمند دارای ماژول 5G نصب شده است، اما تعرفه فقط LTE را ارائه می دهد.

مشاهده پیشنهاد در زحل
اون کیه Galaxy S21 FE (128 گیگابایت) شامل تعرفه با قیمت مناسب در حال حاضر باید توسط زحل کاهش یابد. شما تلفن همراه سامسونگ را به صورت بسته با تعرفه All-in S آبی در شبکه o2 فقط به قیمت دریافت می کنید. 14.99 یورو در هر ماه (مشاهده پیشنهاد در زحل). یک بار پرداخت اضافی 79 یورو و قیمت اتصال 39.99 یورو وجود دارد – همانطور که محاسبه ما در زیر نشان می دهد این یک معامله واقعی است.