Galaxy S21 FE با تعرفه 10 گیگابایتی و هدایایی با قیمت عالی

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

Samsung Galaxy S21 FE دارای صفحه نمایش 6.4 اینچی AMOLED است که از فرکانس 120 هرتز پشتیبانی می کند که بازتولید تصویر بسیار نرم تری را تضمین می کند. از نظر اندازه، خود را بین گلکسی اس 21 و اس 21 پلاس قرار می دهد. به عنوان یک پردازنده است پردازنده کوالکام اسنپدراگون 888 نصب شده از سال گذشته، هنوز هم یک تراشه عالی با عملکرد ضد آینده است. علاوه بر این، ویژگی های آن است رم 6 گیگابایت و 128 گیگابایت حافظه داخلی. شما می توانید در بررسی دقیق ما از Samsung Galaxy S21 FE اطلاعات بیشتری در مورد دستگاه پیدا کنید.

در Saturn شما یک بسته همه جانبه بی دغدغه با قیمتی کاملا مقرون به صرفه دریافت می کنید. Galaxy S21 FE با تعرفه 10 گیگابایتی در شبکه Vodafone تنها با 24.99 یورو در ماه موجود است. علاوه بر این، Galaxy Watch 4 را نیز به صورت رایگان دریافت می کنید. ما تمام هزینه ها را محاسبه کرده ایم و نشان داده ایم که چرا این پیشنهاد ارزشمند است.

Samsung S21 FE با تعرفه Vodafone ارزان در Saturn

محاسبه با قیمت پایین تنها در صورتی کار می کند که در پایان حداقل مدت قرارداد به موقع آن را لغو کنید. اگر فراموش کنید، قرارداد دیگر یک سال دیگر تمدید نمی شود، اما می توان از ابتدای سال 2022 به صورت ماهانه آن را فسخ کرد.

Galaxy S21 FE: نکته داخلی گوشی هوشمند سامسونگ

جزئیات تعرفه در یک نگاه

  • تعرفه: Freenet سبز LTE
  • شبکه: وودافون
  • 10 گیگابایت LTE (حداکثر 50 مگابایت بر ثانیه)
  • همه نت و اس ام اس نرخ ثابت
  • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
  • مدت قرارداد 24 ماهه، مهلت اخطار 1 ماهه

Galaxy S21 FE با قرارداد با Saturn: به همین دلیل است که پیشنهاد ارزش آن را دارد

هزینه های بسته تعرفه در یک نگاه
شارژ پایه
(ماهانه)
24.99 یورو
اضافه حقوق
(یک بار در ابتدای قرارداد)
19 یورو
هزینه اتصال
(یک بار در ابتدای قرارداد)
39.99 یورو
حمل دریایی
(یک بار)
0 یورو
کل هزینه بعد از 24 ماه
(در صورت فسخ در پایان حداقل مدت قرارداد،
ماهانه و هزینه های یکبار اضافه شده)
658.75 یورو
مقادیر دستگاه
(بهترین قیمت های آنلاین فعلی با توجه به idealo.de)
479 یورو (تلفن همراه) + 128 یورو (ساعت هوشمند)
دیزنی +
(به مدت 12 ماه)
89.90 یورو
تعرفه هزینه موثر
(هزینه های کل منهای مقادیر دستگاه)
-38.15 یورو
تعرفه هزینه موثر در ماه -1.59 یورو
مشاهده پیشنهاد در زحل

با توجه به مقایسه قیمت ایده آل، سامسونگ گلکسی اس 21 FE (128 گیگابایت) در حال حاضر حداقل 479 یورو قیمت دارد، در حالی که گلکسی واچ 4 (40 میلی متر) حدود 128 یورو قیمت دارد. اگر این مقادیر را از هزینه کل بسته تعرفه کم کنید، مشخص می شود که این یک مطلق است پیشنهاد برتر زیرا شما برای سخت افزار با تعرفه کمتر از بدون هزینه پرداخت می کنید. تنها نقطه ضعف: گوشی هوشمند دارای ماژول 5G نصب شده است، اما تعرفه فقط LTE را ارائه می دهد.

اون کیه Galaxy S21 FE (128 گیگابایت) از جمله تعرفه در قیمت توافقی مطلق باید در حال حاضر توسط زحل کاهش یابد. شما تلفن همراه سامسونگ را در بسته بندی با Samsung Galaxy Watch 4 و تعرفه “Freenet Vodafone green LTE” فقط برای 24.99 یورو در هر ماه (مشاهده پیشنهاد در زحل). یک بار پرداخت اضافی 19 یورو و قیمت اتصال 39.99 یورو وجود دارد. به لطف کمپین سامسونگ، شما نیز می توانید 12 ماه دیزنی + رایگان برای پشتیبان گیری در مجموع یک معامله تعرفه واقعا خوب است، همانطور که محاسبه ما در زیر نشان می دهد.