Freenet تعرفه های نامحدود را با قیمت چکشی حذف می کند

برای همه کسانی که مبلغ ثابت ماهانه پرداخت می کنند و نمی خواهند نگران حجم داده تلفن همراه باشند. در اینجا به سادگی هیچ محدودیتی وجود ندارد، بنابراین می توانید بدون WiFi حتی در خانه انجام دهید. اگر 10 مگابیت بر ثانیه برای شما کافی است، می توانید با پیشنهاد فعلی فری نت در هزینه های زیادی صرفه جویی کنید.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

Freenet در حال حاضر کمپینی را اجرا می کند که به لطف آن می توانید تعرفه اسمارت نامحدود o2 رایگان با کمترین قیمت مطلق (مشاهده پیشنهاد در Freenet). این تعرفه شامل حجم داده LTE نامحدود، نرخ ثابت تمام شبکه/پیامک و در حال حاضر فقط هزینه است. 14.99 یورو ماهانه (به جای 39.99 یورو با o2 مستقیم). بنابراین شما بیش از 60 درصد صرفه جویی می کنید و یک بسته همه جانبه بی دغدغه دارید. یک بار هزینه 39.99 یورو برای اتصال دریافت می شود. تعرفه تلفن همراه است ماهانه قابل لغو، بنابراین مجبور نیستید چندین سال خود را به یک قرارداد متعهد کنید. علاوه بر این، الف شروع قرارداد انعطاف پذیر ممکن است. اگر هنوز در یک قرارداد مداوم هستید، می توانید شروع قرارداد جدید را تا 70 روز آینده تنظیم کنید.

پیش پرداخت یا قابل لغو ماهانه کدام بهتر است؟ در این ویدیو بدانید:

تعرفه نامحدود برای 15 یورو در ماه: معامله برای چه کسی ارزش دارد؟

با 14.99 یورو در ماه می توانید به مدت دو سال بدون هیچ نگرانی و محدودیتی وب گردی کنید. البته شما تا حدودی با 10 مگابیت بر ثانیه محدود هستید، اما در بیشتر موارد سرعت برای گشت و گذار روزمره، بازی، تماشای فیلم و پخش موسیقی کافی است. اگر اینترنت موبایل هنوز برای شما بسیار کند است، می توانید هر زمان که بخواهید از تعرفه انصراف دهید. حتماً باید حداکثر بعد از 2 سال کنسل کنید، زیرا در این صورت 39.99 یورو در ماه بسیار گران می شود.

جزئیات تعرفه در یک نگاه:

  • ارائه دهنده: Freenet
  • شبکه: o2
  • همه نت و اس ام اس نرخ ثابت
  • حجم داده LTE نامحدود (حداکثر 10 مگابیت بر ثانیه)
  • رومینگ اتحادیه اروپا، VoLTE و تماس Wifi گنجانده شده است
  • امکان شروع قرارداد انعطاف پذیر (70 روز در آینده)
  • هزینه پایه در ماه: 14.99 یورو (39.99 یورو از ماه بیست و پنجم)
  • قابل لغو ماهانه
  • هزینه تهیه یکباره: 39.99 یورو
در حال حاضر گزینه ارزان‌تری وجود ندارد: با Freenet، در حال حاضر می‌توانید تعرفه «O2 Free Unlimited Smart» را که ماهانه قابل لغو است، فقط با 14.99 یورو در ماه دریافت کنید. ما نشان می دهیم که چه چیزی را باید در نظر بگیرید و این پیشنهاد برای چه کسانی ارزشمند است.

Freenet: تعرفه نامحدود 60٪ کاهش یافته است