برخی از بازیکنان این سوال را در فورسپوکن از خود می پرسند: چگونه می توانم دوباره صدا را بشناسم؟ در بازی اکشن ماجراجویی جدید Square Enix، بازیگران سرشناس صدا و/یا ظاهر خود را به شخصیت های بازی تقدیم خواهند کرد. در ادامه به شما خواهیم گفت که صداپیشه ها چه کسانی هستند.

ناگفته

بازیگران شخصیت های اصلی در Forspoken

ما همه شما صداپیشه های شخصیت های اصلی و تانت ها را در Forspoken لیست می کنیم. مهم نیست که چقدر زمان بازی را در بازی صرف می کنید، با تمام شخصیت های زیر آشنا خواهید شد:

صداپیشگان شخصیت های اصلی به شرح زیر است:

  • نقش فری هلند را الا بالینسکا بازی می کند. شما او را، به عنوان مثال، از آخرین ها می شناسید فیلم فرشتگان چارلی (2019) یا سریال «رزیدنت اویل» نتفلیکس (2022).
  • کاف (بالغ): کیک جاناتان، این بازیگر بریتانیایی صدای خود را به دستبند شما در Forspoken قرض می دهد. میتونی خاموشش کنی اولین شوالیه (1995)، چاک (2007) و کروس (2010).
  • اودن کین مونیکا باربارو این بازیگر مطمئناً با بعضی ها قرار می گذارد Top Gun: Maverick شناخته شده است. اما او در سریال های تلویزیونی Unreal و The Good Cop نیز بازی کرده است.
  • روبین کین آنتونی اسکوردی شما آن را از بازی های ویدیویی دیگر می شناسید. مثلاً دارد Mass Effect 3 Leviathan، Assassin’s Creed Odyssey Pythagoras یا Star Wars: Battlefront II Admiral Garrick Versio صحبت کرد.
  • اولویا لیت: تاجینای ترنر مطمئناً کمتر شناخته شده ترین بازیگر در بین شخصیت های اصلی است. رزومه شما شامل یک بار حضور در مجموعه های تلویزیونی مختلف است، به عنوان مثال در 9-1-1 یا Meet the Voxels.
  • جوهدی کلادیوو: کیالا سکونت بهترین نقش شناخته شده در نقش لتی لوتز است بزرگترین شومن.

علاوه بر شخصیت های اصلی، 4 آنتاگونیست نیز وجود دارند، تانتاها بازیگران زن زیر آنها را مجسم می کنند:

  • تانتا سیلا: جانینا گاوانکار با بازی های ویدیویی Punto غریبه نیست. اینجوری حرف میزنه برای مثال، Sinmara در God of War: Ragnarök، Iden Version در Star Wars: Battlefront II، Tatai در Horizon Zero Dawn و Horizon Forbidden West.مانند آمیتا در Far Cry 4.
  • عمه پراو: پولیانا مک اینتاش، مشهورترین نقش او قطعاً نقش اوست آن جادیس در سریال مردگان متحرک.
  • تانتا اولاس: کلودیا بلک همچنین برای طرفداران بازی های ویدیویی غریبه نیست. بنابراین او صداپیشگی تس اوریس در Destiny 2 و کلویی فریزر در سریال Uncharted را بر عهده دارد. گیمرهای کمی مسن تر (ببخشید، اما من خودم را جزو آنها می شمارم) ممکن است آنها را از فیلم های معروف گذشته نیز بشناسند. او در میان فیلم‌های Pitch Black و Queen of the Damned بازی می‌کند.
  • تانتا سینتا: کندال رائه احتمالا کمتر شناخته شده ترین بازیگر زن تانتاس است. ممکن است او را از سریال های مختلف یا از فیلم 2099: The Soldier Protocol بشناسید.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.