Fitbit بدون حساب Google؟ شما باید این را بدانید

اگر می خواهید از تمام عملکردهای یک دستگاه هوشمند استفاده کنید، باید با یک حساب کاربری ثبت نام کنید. این نه تنها برای گوشی های هوشمند، بلکه برای ساعت های هوشمند و ردیاب های تناسب اندام نیز صدق می کند. در حالی که دستگاه های Fitbit در حال حاضر هنوز می توانند با یک حساب از سازنده استفاده شوند، انتقال به یک حساب Google برای آینده اعلام شده است.

فیت بیت

مارکو کراتزنبرگ

حساب های Fitbit پایان پشتیبانی

بنابراین کاربران می توانند تصمیم بگیرند که داده های ردیابی در کدام پلتفرم جمع آوری شوند. اگر تصمیم به جابه‌جایی دارید، داده‌های ذخیره‌شده می‌توانند به‌طور خودکار از Fitbit به Google منتقل شوند. پشتیبانی از حساب Fitbit تا سال 2025 ادامه خواهد داشت. اگر می خواهید از ساعت Fitbit خود استفاده کنید، فقط در این صورت است که یک حساب Google اجباری است.

اگر به حساب Google بروید، داده های تناسب اندام ذخیره شده را می توان از حساب Fitbit منتقل کرد. کاربران باید با جزئیات در مورد تغییراتی که رخ می دهد مطلع شوند و می توانند تنظیمات پردازش داده را انجام دهند.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

ورود با حساب Google در دستگاه های Fitbit از سال 2023 امکان پذیر خواهد بود. حساب Fitbit موجود از قبل حذف نخواهد شد. علاوه بر این، ورود گوگل در سال آینده اجباری نخواهد بود. بنابراین اگر در حال حاضر از یک ساعت هوشمند با حساب Fitbit استفاده می کنید، سال آینده می توانید بدون حساب Google از آن استفاده کنید.

نکته خواندن

فیت بیت در سال 2021 توسط گوگل خریداری شد. برای مدت طولانی، این هیچ تاثیر مستقیمی بر کاربران دستگاه های هوشمند نداشت. اما به زودی ورود به سیستم گوگل امکان پذیر خواهد بود، در تاریخ بعد حتی اجباری خواهد بود. اگر نمی خواهید در گوگل ثبت نام کنید، این سوال پیش می آید که آیا می توانید از ساعت Fitbit خود بدون حساب گوگل استفاده کنید یا خیر. و چه اتفاقی برای داده های تناسب اندام ذخیره شده در حساب Fitbit می افتد؟

ساعت‌های هوشمند Fitbit: حساب Google اجباری می‌شود

گوگل می خواهد مشتریان را از تغییر در هفته ها و ماه های آینده آگاه کند. سپس اطلاعات مربوط به انتقال داده نیز باید به اشتراک گذاشته شود. اگر از Fitbit به حساب Google منتقل می شوید، باید با شرایط استفاده Google موافقت کنید. خود ارائه‌دهنده اطمینان می‌دهد که با داده‌های بهداشتی حساس بی‌احتیاط رفتار نخواهد کرد. آنها نباید برای تبلیغات ارزیابی شوند.

هنوز علامت سوال هایی وجود دارد که آیا این مرحله می تواند به طور کامل انجام شود یا خیر. در یک مورد مشابه، فیس بوک پس از تصاحب سازنده عینک های واقعیت مجازی Oculus، یک حساب فیس بوک را اجباری کرد. با این حال، دفتر کارتل در آن “امکان سوء استفاده ممنوع از موقعیت مسلط” مشاهده گردید. اقدامات ضد تراست مرتبط هنوز ادامه دارد، اما فیس بوک در حال حاضر هیچ عینک Oculus را در آلمان نمی فروشد. گوگل نیز ممکن است با اقدامات مشابهی روبرو شود. با این حال، در حال حاضر هیچ اطلاعیه ای در این مورد وجود ندارد.

چگونه ساعت هوشمند برای شما تیک می زند؟