Fire TV Omni چه کاری می تواند انجام دهد؟

آمازون با بازار لوازم جانبی تلویزیون غریبه نیست. سال‌هاست که این خرده‌فروش آنلاین با موفقیت مجموعه‌های تلویزیونی Fire را به شکل چوب یا مکعب به فروش می‌رساند که می‌توان از آنها برای ارتقای تلویزیون‌های «گنگ» به تلویزیون‌های هوشمند استفاده کرد. برخی از تلویزیون ها نیز وجود داشتند که Fire TV از قبل به عنوان سطح نصب شده بود.

برگه داده برای تلویزیون آمازون بسیار امیدوارکننده است: یک پنل QLED با “فول آرایه محلی کم نور” و پشتیبانی از رایج ترین استانداردهای HDR (HDR10، HLG، HDR10+، Dolby Vision IQ) با سیستم عامل Fire TV آمازون مطابقت دارد، که ما قبلاً آن را می شناسیم. از Fire TV Sticks. در نتیجه، تلویزیون، علیرغم تازگی خود در بازار، از خدمات پخش بی شماری پشتیبانی می کند.

شما می توانید تمام جزئیات در مورد تلویزیون و نتیجه گیری دقیق ما را در این ویدئو پیدا کنید.منبع

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 07/09/2023 03:19

با تلویزیون های Fire TV در مجموعه های “TV 2″، “TV 4” و “Omni”، آمازون اکنون تلویزیون های خود را در چندین اندازه و سه سری ارائه می دهد – باید برای هر اندازه اتاق و هر بودجه چیزی وجود داشته باشد.

Fire TV Omni: همه کاره؟

درباره تصویر: جلوی تلویزیون به شدت منعکس می شود. بنابراین اگر در اتاقی نشسته اید که پر از نور است، ابتدا می توانید اتاق را تاریک کنید. HDR نیز به سختی متقاعد کننده است، پانل به خصوص روشن نمی شود.

سطح شیشه ای تلویزیون به شدت بازتابنده است و این تنها یکی از مشکلات ماست. (منبع تصویر: GIGA)

Fire TV Omni: یک سوال جایزه

چندین ماه است که آمازون نه تنها باکس های استریم، بلکه تلویزیون های کاملی را نیز با نام Fire TV عرضه می کند. ما در این ویدیو نگاه دقیق تری به بزرگترین مدل Fire TV Omni انداختیم.

آمازون FireTV
معرفی Amazon Fire TV Omni QLED سری 65 اینچی 4K UHD Local D

RRP 999 یورویی برای ما بسیار بالا به نظر می رسد، دقیقاً به این دلیل که می توانید تلویزیون هایی با طیف عملکردهای مشابه بسیار ارزان تر تهیه کنید. بنابراین ما گمان می کنیم که Fire TV Omni به میزان زیادی در پیشنهادات کاهش یابد. ما نمی توانیم آن را با قیمت کامل توصیه کنیم.

طبق معمول محصولات آمازون، الکسا نیز روی آن نصب شده است که می توان آن را از طریق میکروفون در تلویزیون (قابل غیرفعال کردن) یا با فشار دادن یک دکمه از راه دور فعال کرد.

زمان کمی تامل است

معرفی Amazon Fire TV Omni QLED سری 65 اینچی 4K UHD Local D