Final Fantasy XVI: The Black Man

شما مرد سیاه پوست را در امپراتوری مقدس سنبرک پیدا می کنید. سفر می کند به نقطه سفر سریع کیلبروگ و به سمت شرق می رود. شما به محل مرد سیاه پوست می آیید بر فراز تونل شراب، در غیر این صورت نمی توان به او دسترسی پیدا کرد.

مرد سیاه پوست یکی از خطرات بدنام Final Fantasy XVI است. محل آن در ابتدای شکار مشخص است، اما رسیدن به آنجا کمی گیج کننده است. به همین دلیل است که در زیر به شما نشان می دهیم که چگونه به مرد سیاه پوست می رسید و چگونه می توانید او را شکست دهید.

فاینال فانتزی 16

مرد سیاه – محل

برای برخی از تهدیدات بدنام، نام روی تخته شکار اصلاً نام درستی نیست، از جمله مرد سیاه پوست. به محض رسیدن به محل، متوجه خواهید شد که نام دشمن در واقع The Holy Horn است. The Sacred Horn دارای رتبه خطر B است و در سطح 36 قرار دارد. بنابراین او یکی از دشمنان بدنام کمی ضعیف‌تر در Final Fantasy XVI است.

با این وجود، شکست دادن The Sacred Horn مطمئناً به شما پاداش خواهد داد. به محض اینکه خطر بدنام را ممنوع کردید، به عنوان دریافت خواهید کرد پاداش 2200 XP، 75 امتیاز مهارت، 9800 گیل، 20 گلوری، 1 آلیاژ قرمز و 1 سنگ شهاب (مواد صنایع دستی).

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

اگر در پیدا کردن آن مشکل دارید، به من اطلاع دهید ویدیوی زیر راه رسیدن به شاخ مقدس را نشان می دهد:

زبان ها:انگلیسی آلمانی

در فاینال فانتزی شانزدهم وجود دارد در مجموع 32 خطر بدنام، اگر می خواهید تمام تروفی های بازی را باز کنید، باید همه آنها را تکمیل کنید. با پیشرفت بازی، دشمنان قوی به تدریج باز می شوند. می‌توانید آنها را در Hideout خود در Hunt Board مشاهده کنید و اطلاعات بیشتری در مورد آنها کسب کنید. برای اینکه قفل مرد سیاه پوست را به عنوان یک هدف شکار باز کنید، ابتدا باید ماموریت جانبی قانون انتقام II را به پایان برسانید.