Final Fantasy 16: Find Grimalkin Skin

با پوست گریمالکین و سایر مواد می توانید شمشیر قدرتمند Excalibur را در Final Fantasy XVI بسازید. پس از تکمیل کوئست جانبی “Smith of Fortune II” طرح اولیه را دریافت خواهید کرد.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

زبان ها:انگلیسی آلمانی

گریمالکین یک پلنگ با درجه خطر C و دارای سطح 32 است. او مستقیماً به شما حمله نمی کند، اما ابتدا گروه های کوچکی از گرگ ها را به سمت شما هجوم می آورد. در نهایت، می توانید گریمالکین را خودتان شکار کنید و پوست گریمالکین را به عنوان غارت کیف کنید.

برای به دست آوردن پوسته گریمالکین، ابتدا باید به سی و پنجمین کوئست اصلی “From Oblivion” رسیده باشید. این یک ماموریت شکار جدید را باز می کند که شما را به شکار گریمالکین می فرستد. شما باید این هیولا را شکست دهید تا پوست گریمالکین را به عنوان غارت دریافت کنید.

هدف شکار گریمالکین را شکست دهید

اتفاقا این تنها راه برای گرفتن پوسته گریمالکین است، منبع تامین دیگری در گیم پلی FF16 وجود ندارد. علاوه بر پوست، برای تولید Excalibur به 300 wyrrit، یک آلیاژ قرمز و یک بمب افکن نیز نیاز دارید. شما اخگرها را از King Bomber دریافت می کنید که در بازی نیز هدف شکار است. در راهنمای پیوندی، مکان آن را توضیح می دهیم.

فاینال فانتزی را چقدر می شناسید؟ (مسابقه)

Grimalkin Skin یک ماده کمیاب در Final Fantasy 16 است که برای ساخت شمشیر Excalibur مورد نیاز است. در این مرحله به شما خواهیم گفت که کجا می توانید پوست گریمالکین را پیدا کنید و هیولای مربوطه را که آن را به عنوان غارت رها می کند، ردیابی کنید.

فاینال فانتزی 16

Grimalkin Hide را پیدا کنید

گریمالکین در قسمت جنوبی هلال در جمهوری دالمکیا واقع شده است. سریع ترین راه برای رسیدن به این منطقه سفر به ابلیسک با کاج است. سپس به سمت شمال ادامه دهید و اولین پیچ را به سمت راست انجام دهید. سپس دوباره به سمت راست حرکت کنید و از مسیر جنوبی به سمت Katzensack بروید، جایی که گریمالکین منتظر شما خواهد بود.

مکان Grimalkin (منبع: Screenshot GIGA).
موقعیت مکانی گریمالکین (منبع تصویر: Screenshot GIGA)