در Final Fantasy XVI می توانید زره برای Clive به شکل کمربند (زره کمر) و دستبند (زره بازو) پیدا کنید. در اینجا ما به شما مکان تمام زره ها در FF16 را نشان می دهیم و همچنین اینکه آیا می توانید زره خود را تغییر دهید تا کلایو متفاوت به نظر برسد.

فاینال فانتزی 16

تمام زره ها در FF16

در فاینال فانتزی 16 تنها دو نوع زره وجود دارد، کمربند و دستبند. این ها هر کدام امتیازات زندگی و دفاع شما را افزایش می دهند و با پیشرفت بازی تجهیزات بهتر و بهتری از این نوع پیدا خواهید کرد.

شما می توانید بیشتر تجهیزات را از بازرگانان خریداری کنید یا خودتان آن را با استفاده از مواد و منابع از آهنگر بسازید. برخی از کمربندها و دستبندها نیز در صندوقچه های مخفی یافت می شوند. درست مانند سلاح‌ها، بیشتر زره‌ها را می‌توان به +2 در Blacksmith ارتقا داد تا آمار آنها افزایش یابد. در حالت New Game Plus و Final Fantasy امکان ارتقاء بیشتر نیز وجود دارد.

آیا زره قابل تغییر است؟

متأسفانه، شما نمی توانید ظاهر کلی زره ​​کلایو را خودتان تغییر دهید یا سفارشی کنید. هیچ لباس یا لوازم آرایشی دیگری وجود ندارد که ظاهر شما را تغییر دهد. کمربندها و دستبندهایی که روی آن قرار می‌گیرند نیز هیچ جلوه بصری ندارند، زیرا روی زره ​​کلایو نمایش داده نمی‌شوند.

ظاهر کلایو به طور خودکار در نقاط خاصی در طول داستان تغییر می کند. در طول هجدهمین ماموریت اصلی “خانه و وای” آخرین لباس خود را دریافت خواهید کرد که تا پایان بازی تغییر نخواهد کرد.

در زیر شما را لیست می کنیم مکان تمام کمربندها و دستبندها در FF16 بر. در ضمن، هیچ یک از زره ها را نمی توان از دست داد، زیرا می توانید در هر زمان بخش هایی از داستان سنگ آرته را در مخفیگاه تکرار کنید. ما محلات را به ترتیب زمانی به شما نشان می دهیم و اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهیم سلامت پایه/دفاع داخل پرانتز با روشن

همه مکان های کمربند (زره کمر)

محل قرارگیری تمامی دستبندها (گارد بازو)

 • دستبند سرباز امپراتوری (15): از ابتدا مجهز شده است.
 • دستبند آهنی (20): می توانید آن را در Charon’s Hideout به قیمت 400 گیل بخرید یا خودتان آن را در آهنگر درست کنید.
 • دستبند مسافرتی (25): می توانید آن را از Charon in Hideout به قیمت 680 گیل بخرید یا خودتان آن را از آهنگر بسازید.
 • تاج های فولادی (30): می توانید آن را از Charon in Hideout به قیمت 950 گیل بخرید یا خودتان آن را از آهنگر بسازید.
 • لاستیک زنجیر (35): شما می توانید آن را از پانزدهمین کوئست اصلی “میوه های گناه” در مخفیگاه شارون به قیمت 1350 گیلاس خریداری کنید.
 • غل و زنجیر متیا (45/12): شما آن را به طور خودکار در طول هجدهمین تلاش اصلی “خانه و وای” دریافت می کنید.
 • دستبند میتریل (64/20): می توانید در یک صندوقچه در منطقه ای که در طول بیست و نهمین ماموریت اصلی “آتش و یخ” در نفس اژدها با دشمن پودینگ قرمز مبارزه می کنید پیدا کنید.
  محل قرارگیری دستبندهای میتریل (منبع: Screenshot GIGA).
  از کجا می توان دستبند میتریل را پیدا کرد (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
 • تفنگ پلاتینیوم (49): می توانید آن را از شارون به قیمت 1890 گیل از سی امین جستجوی اصلی “پس از طوفان” خریداری کنید یا می توانید آن را خودتان در آهنگر بسازید.
 • دستبند Dragonslayer (74/23): شما می توانید آن را خودتان از سی امین تلاش اصلی “پس از طوفان” در آهنگر بسازید.
 • بازوبند شکارچی (56): می‌توانید آن را از شارون به قیمت 2450 گیله از جست‌وجوی داستانی «Get to Work» به عنوان بخشی از سی و دومین جست‌وجوی اصلی «Reflections» بخرید یا آن را از آهنگر در مخفیگاه بسازید.
 • دستبند الماس (65): می توانید آن را از سی و پنجمین جستجوی اصلی “Out of Oblivion” در مخفیگاه شارون به قیمت 2700 گیل خریداری کنید یا خودتان آن را از آهنگر بسازید.
 • پسران اوروبوروس (97/32): می تونی از سی و هشتمین تلاش اصلی “خارج از مشترک” در آهنگر در مخفیگاه تولید کنید.
 • بلوغ رونی (76/23): می‌توانید آن را از چهل و یکمین جستجوی اصلی «آواز امید» در مخفیگاه شارون به قیمت 3800 گیل خریداری کنید یا خودتان آن را از آهنگر بسازید.
 • دستبندهای خورشیدی (86/26): در طول چهل و هشتمین جستجوی اصلی “شهر جنون” می توانید این بریس ها را به قیمت 4700 گیلاس از گوتز خریداری کنید. پس از تلاش می توانید آنها را از Charon خریداری کنید یا آنها را از آهنگر بسازید.
 • The Founder’s Grip (94/50): شما آن را به طور خودکار در طول تلاش جانبی “جایی که اراده وجود دارد …” دریافت می کنید.

فاینال فانتزی را چقدر می شناسید؟ (مسابقه)

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.