Fielmann: وضعیت سفارش را به صورت آنلاین پیگیری کنید

ست EYESHAKER – دستگاه شستشوی عینک ثبت شده در بسته بندی کامل با EYE-SHAKER پاک کننده مخصوص

اگر یک حساب آنلاین با Fielmann دارید، بلافاصله پس از ورود می توانید وضعیت سفارش را در نمای کلی خرید مشاهده کنید. حتی بدون حساب مشتری نیز می توانید وضعیت سفارش را مشاهده کنید.

سفارش من در Fielmann چقدر طول می کشد؟ وضعیت آنلاین را بررسی کنید

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع توجه داشته باشید که وضعیت فقط یک روز پس از ثبت سفارش نمایش داده می شود. پس باید حداقل 24 ساعت پس از سفارش صبر کنید تا اطلاعات مورد نظر را دریافت کنید. اگر نمی توانید شماره رسید را پیدا کنید یا وضعیتی برای سفارش شما نمایش داده نمی شود، با خدمات مشتریان Fielmann تماس بگیرید. این کار از طریق خط تلفن یا فرم تماس آسان است:

  • شماره تلفن: 0800 – 34 35 626
  • فرم تماس: آنلاین
GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

نکته: همچنین می توانید هنگام سفارش مشخص کنید که از آماده شدن عینک با پیامک مطلع شوید. بنابراین لازم نیست به بررسی وضعیت آنلاین ادامه دهید، فقط منتظر بمانید تا پیام ارسال شود.

ست EYESHAKER - دستگاه شستشوی عینک ثبت شده در بسته بندی کامل با EYE-SHAKER پاک کننده مخصوص

همچنین می توانید به صورت آنلاین یک قرار ملاقات برای نزدیکترین شعبه فیلمان در نزدیکی خود رزرو کنید. همچنین می توانید وضعیت سفارش را به صورت آنلاین در آپولو بررسی کنید.

اگر از Fielmann عینک سفارش داده اید، مطمئناً وسایل کمک بصری هنوز هم باید ساخته شوند. وضعیت سفارش در Fielmann را می توان به صورت آنلاین پیگیری کرد تا بدانید تقریباً چه مدت هنوز باید منتظر بمانید.

فروشگاه های آنلاین

وضعیت سفارش در Fielmann را می توان به صورت آنلاین دنبال کرد:

  1. این صفحه را در وب سایت Fielmann باز می کند.
  2. را در فضای ارائه شده وارد کنید “شماره رسید” 12 رقمی آ. از کجا میشه این شماره رو پیدا کرد؟ اگر رسید چاپی و تولید شده توسط ماشین دارید، این شماره است دقیقا زیر بارکد در گوشه بالا سمت راست دیده می شود. اگر رسید دست نویس دارید، ابتدا باید 8 رقم از فیلد “شماره سفارش”. و درست بعد از آن 4 رقم در “شماره شعبه”. ثبت نام. هر دو مقدار پشت سر هم و بدون فاصله در فیلد نوشته می شوند.
  3. پس از وارد کردن شماره رسید، می توانید وضعیت فعلی را ببینید دستور فیلمن در آنجا می توانید بفهمید که هنوز چقدر باید منتظر بمانید تا لیوان ها برای تحویل گرفتن در شعبه آماده شوند یا چه زمانی ارسال شوند.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 05/09/2023 14:09

فیلمن: وضعیت سفارش “در حال انجام” – چقدر بیشتر طول می کشد؟

هنگام استعلام، تمام اطلاعات لازم مانند نام شخصی که عینک را سفارش داده یا شماره سفارش را آماده داشته باشید. اگر بعد از 7 روز وضعیت عینک همچنان “در حال انجام” است، ناآرام نشوید. از تجربه می تواند تا 14 روز کمی طول بکشد تا یک جفت عینک برای برداشتن آماده شود.