در فاینال فانتزی 16 باید زبان سنگی را پیدا کنید تا گارد هیپ اوروبوروس را بسازید. در این مرحله ما محل دقیق زبانه سنگی را به شما نشان می دهیم تا بتوانید تجهیزات را جعل کنید.

فاینال فانتزی 16

زبان سنگی را در FF16 پیدا کنید

The Stone Tongue یک ماده کمیاب است که فقط یک بار در هر بازی یافت می شود. شما آن را به عنوان غارت برای یکی از ماموریت های شکار در FF16 دریافت می کنید. برای این کار باید هیولای «آگنی» را بکشید. این یک مارمولک غول پیکر است

این سطح 40، رتبه خطر یک هدف شکار از چهل و هفتمین ماموریت اصلی “برادران” در تخته شکار در مخفیگاه در دسترس می شود. آگنی درست در وسط مسیر بین مناطق At Heaven’s End و Harff-Kar در پادشاهی Waluth تخم ریزی می کند. بهتر است به نقطه سفر سریع در انتهای آسمان سفر کنید و سپس به سمت شمال بروید تا با آگنی به منطقه برسید.

از انتهای آسمان به سمت شمال بدوید تا منطقه مشخص شده ای که آگنی در آن تخم ریزی می کند (منبع: Screenshot GIGA).
از انتهای آسمان به سمت شمال بدوید تا منطقه مشخص شده ای که آگنی در آن تخم ریزی می کند (منبع تصویر: Screenshot GIGA)

آگنی یک مارمولک غول پیکر است و علاوه بر زبان سنگی، 8000 امتیاز تجربه، 100 امتیاز مهارت، 15500 گیل و 35 شهرت را از دست می دهد.

کمربند اوروبوروس کاردستی

زبان سنگی فقط برای تولید کمربند “اوروبوروس” در نظر گرفته شده است. پس از تکمیل کوئست جانبی «Smite Your Fortune III»، طرح اولیه آن را باز خواهید کرد. علاوه بر زبان سنگی، به موارد زیر نیز نیاز خواهید داشت:

اطمینان حاصل کنید که هیچ یک از این مواد را از قبل نفروشید، زیرا نمی توانید آنها را از فروشندگان پس بگیرید. بهتر است هرگز منابعی را که در جعبه اطلاعات نوشته شده است “برای تولید تجهیزات و اقلام استفاده می شود” نفروشید، در این صورت هیچ اتفاقی برای شما نمی افتد. اگر به هر حال اقلام را فروخته اید، فقط می توانید دوباره آنها را در New Game Plus یا در حالت Final Fantasy بگیرید.

فاینال فانتزی را چقدر می شناسید؟ (مسابقه)

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.