Secreto یکی از خطرات بدنام در Final Fantasy XVI است. محل نگهداری او در ابتدای شکار مشخص است، اما او کمی بهتر از آنچه قبلا تصور می شد پنهان می شود. به همین دلیل است که در زیر به شما می گوییم که کجا می توانید Secreto را پیدا کنید.

فاینال فانتزی 16

Secreto – محل

در فاینال فانتزی شانزدهم وجود دارد در مجموع 32 خطر بدنام. به هر حال، اگر می خواهید تمام تروفی ها را بدست آورید و به این ترتیب به 100% برسید، باید هر 32 دشمن را شکست دهید. با پیشرفت بازی، دشمنان قوی به تدریج باز می شوند، اما برخی از آنها به ماموریت های فرعی خاصی گره خورده اند. اگر اطلاعات بیشتری در مورد یک هدف شکار خاص می‌خواهید، می‌توانید آن را در Hideout خود در صفحه شکار ببینید و بخوانید. Secreto در طول سی امین ماموریت اصلی “پس از طوفان” در دسترس است.

شما Secreto را پیدا خواهید کرد در استان شاهنشاهی روزاریا، به طور خاص در گوشه شمال غربی منطقه Grünbünden. به نقطه سفر سریع Martha’s Rest بروید، از روی پل به سمت شمال بروید و از Martha’s Rest خارج شوید. حالا فقط مستقیم جلو بروید تا دیگر نتوانید، حالا به چپ بپیچید و به راه رفتن ادامه دهید. این شما را به طور خودکار به جایی که Secreto پیدا شد می برد.

برای اینکه نیازی به جستجوی طولانی نداشته باشید، ما به شما نشان خواهیم داد عکس زیر محل Secreto:

اینجاست که می توانید Secreto را در Final Fantasy 16 پیدا کنید.  (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
در اینجا Secreto را خواهید یافت. (منبع تصویر: Screenshot GIGA)

Secreto دارای رتبه خطر B است و در سطح 31 قرار دارد. او قطعا یکی از تهدیدات بدنام کمی ضعیف‌تر در Final Fantasy XVI است. با این وجود، نباید او را دست کم بگیرید و در ابتدای مبارزه معجون های شفابخش کافی همراه خود داشته باشید.

البته پس از شکست Secreto جایزه نیز دریافت خواهید کرد. به محض اینکه خطر بدنام را ممنوع کردید، به عنوان دریافت خواهید کرد جوایز 800 امتیاز تجربه، 60 امتیاز مهارت، 8200 گیل، 20 شهرت و 1 یال مینوتور (مواد کاردستی).