Fallout Season 2: قسمت های جدید رسما معرفی شد

سریال Fallout مانند یک بمب اتمی برخورد کرد. تقریبا یک هفته پس از انتشار فصل اول، آمازون اکنون فصل دوم Fallout را تایید کرده است. می‌توانید همه چیز درباره اعلامیه و نحوه زوم کردن زمان تا قسمت‌های جدید را در اینجا بیاموزید.

اعلام رسمی فصل دوم

استودیو آمازون ام جی ام و بتسدا رسما اعلام کردند که سریال Fallout فصل دیگری را منتشر خواهد کرد. همانطور که آمازون اشاره می کند، این مجموعه در حال حاضر یکی از سه عنوان پربیننده در Prime Video است. جنیفر سالک، رئیس استودیو ام جی ام آمازون، فصل دوم را با تشکر فراوان از تیم و بازیگران به شرح زیر اعلام کرد:

جونا، لیزا، ژنو و گراهام با این مجموعه‌های وحشیانه و پیشگامانه جهان را مجذوب خود کرده اند. طرفداران سریال.” بازیگران، به خصوص الا پورنل، آرون موتن، والتون گوگینز و کایل مک لاکلان، بسیار فراتر از انتظارات بودند. (…) مایلیم از یونا، لیزا و دوستانمان در بتسدا برای آوردن سریال به ما و همچنین ژنو و گراهام برای پیوستن به ما به عنوان کارگردان سریال تشکر کنیم. ما هیجان زده هستیم که فصل 2 را فقط در یک هفته معرفی کنیم و بینندگان را حتی بیشتر به دنیای سورئال Fallout ببرد.

این مجموعه به شدت مورد تحسین منتقدان، بینندگان و طرفداران سری بازی های ویدیویی قرار گرفته است و در حال حاضر امتیاز IMDb بسیار خوبی برابر با 8.6 (از 19 آوریل 2024) دارد. همانطور که آمازون از طریق کانال های رسانه های اجتماعی خود اعلام کرد، این سریال به رتبه یک در نمودارهای Prime Video در سراسر جهان رسیده است.

حتی قبل از انتشار قسمت اول، طرفداران زیادی برای فصل دوم وجود داشت. گزارش ها حاکی از آن است که کمیسیون فیلم کالیفرنیا تلاش کرد تا فیلمبرداری فصل 2 را با معافیت مالیاتی بیش از 25 میلیون دلار به هالیوود بیاورد (ورایتی گزارش می دهد). تأمین مالی فیلم در کالیفرنیا اکنون به بازار عمومی بازگشته است، اما احتمالاً آمازون احتمالاً بار دیگر فصل 2 را عمدتاً در یوتا و نیویورک فیلم خواهد کرد.

Fallout را در Amazon Prime Video تماشا کنید

پیامدهای بیشتری می خواهید؟

اگرچه فصل 2 رسما اعلام شده است، اما احتمالاً تا سال 2025 شاهد هیچ قسمت جدیدی از این مجموعه نخواهیم بود. این سریال داستان خودش را دارد – اما اگر به Fallout بیشتر علاقه مند هستید، خوشبختانه می توانید نگاهی به تاریخچه بازی های ویدیویی بیندازید. بیش از 25 سال را در بر می گیرد.

از آنجایی که Bethesda، دارنده حقوق بازی Fallout، از سال 2020 در اختیار مایکروسافت است، می‌توانید اکثر بازی‌ها را در Game Pass نیز بیابید. بنابراین می توانید به همه آنها در رایانه خود دسترسی داشته باشید 4 قسمت اصلی و همچنین بازی های اسپین آف “Fallout: New Vegas”، “Fallout Tactics” و “Fallout 76” چند نفره آنلاین. در کنسول، می‌توانید «Fallout 3»، «Fallout 4»، «Fallout: New Vegas» و «Fallout 76» را در GamePass بازی کنید. از طرف دیگر، می توانید بسته نرم افزاری Fallout یا هر عنوان را به صورت جداگانه در Steam خریداری کنید.

Xbox Game Pass Ultimate 3 Months for Xbox/PC - CodeXbox Game Pass Ultimate 3 Months for Xbox/PC - Code

Xbox Game Pass Ultimate 3 Months for Xbox/PC – Code

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در 19 آوریل 2024 در 8:46 صبح

گیگا توصیه می کند

مقالات جالب تر

آیا از پست لذت بردید؟ ما را در WhatsApp و Google News دنبال کنید و هیچ خبری در مورد فناوری، بازی و سرگرمی را از دست ندهید.

منبع