Erste Bank در آلمان گامی رادیکال برمی دارد

دلیل گام رادیکال: شعب دیگر سودی ندارند. به گفته برونر، در مجموع دو مشتری در ساعت باید در چهار خانه توقف کنند و روزانه ده بار پول برداشت می شود. در آینده، آنها می خواهند بیشتر بر تجارت املاک تجاری در سراسر کشور تمرکز کنند. آن هم همینطور حساب رایگان به مشتریان از سراسر آلمان به صورت آنلاین ارائه می شود. یک گام غیرمعمول، زیرا جهت گیری محلی در واقع بخشی از هسته اصلی تجارت آنها برای Volks-und Raiffeisenbanken است.

به این ترتیب با بانکداری آنلاین ایمن هستید:

برخی از مشتریان باید به دنبال بانک های دیگر باشند

Raiffeisenbank Hochtaunus همچنین حساب FullService را مهر می کند. مشتریان هنوز هم می توانند یکی داشته باشند یک حساب فقط آنلاین که رایگان است نگه دارید یا باز کنید و برای مدت طولانی ارائه شده است. مدیرعامل آخیم برونر (منبع: Biallo) توضیح می دهد که با کارت بدهی Visa مرتبط، می توان تا 52 بار در سال پول از سایر موسسات مالی در سراسر جهان به صورت رایگان برداشت کرد. این معمولاً در صندوق های فروشگاهی نیز مشکلی ندارد.

مشتریان Raiffeisenbank Hochtaunus اخیراً نامه ای از بانک خود دریافت کرده اند که به آنها در مورد مرحله آینده اطلاع داده است: تا پایان 30 نوامبر، هر چهار شعبه موجود بسته خواهند شد، از صبح روز بعد همه چیز بسته خواهد بود. سپس دیگر پول نقد وجود ندارد. “واریز و برداشت در شعبه (پیشخوان و خودپرداز) دیگر در آینده امکان پذیر نخواهد بود” در نامه ای که در اختیار پرتال صحنه مالی قرار دارد، آمده است.

آلمان کشور نقدی است. همه‌گیری و قبل از آن، دیجیتالی شدن برخی از این حقیقت را با هم مخلوط کرده است. با این حال، پول نقد برای آلمانی ها عزیز است. اما اولین بانک به اسکناس های یورو، دستگاه های خودپرداز و حتی شعب پایان می دهد.

شعبه ها بسته می مانند: ارست بانک عرضه پول نقد را متوقف می کند

به گفته برونر، این به هر حال چیزی را برای اکثر مشتریان تغییر نمی دهد، زیرا از شعب به سختی استفاده می شود. اما شما با برخی معاوضه هستید. برونر: “ما می خواهیم منصف باشیم و بگوییم که برای بسیاری از مشتریان پیشنهاد عالی داریم و بنابراین بانک مناسبی هستیم. اما این حقیقت شامل آن نیز می شود بانک‌های دیگر برای برخی از مشتریان مناسب‌تر هستند.»منبع در باد هومبورگ، تنها ساختمان اصلی باز مانده است. با این حال، در آنجا فقط مشاوره به مشتریان، شخصاً در محل، آنلاین یا تلفنی داده می شود. اونجا هم پول نقد نیست. دویچه بانک نیز می‌خواهد از پول نقد دور شود، اما نه به این صورت.