Epic تا پایان سال 15 بازی را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد

نمی دانید در حال حاضر چه بازی کنید؟ سپس ما چند نکته برای شما داریم:

در سال 2022 چند بازی از Epic Games دریافت کردید؟

اپیک گیمز هر هفته یک تا سه بازی و محتوا به شما هدیه می دهد. تنها تا امروز، 15 دسامبر 2022، شرکت نرم افزار شما را در اختیار دارد 83 عنوان به صورت رایگان. در میان آنها بازی‌های مستقل متعددی وجود داشت، اما عناوین برتری مانند Shadow of the Tomb Raider، Cities Skylines، Borderlands 3، Bioshock، Star Wars و غیره نیز وجود داشت. Epic Games در سال 2023 دوباره سخاوتمندانه خواهد بود.منبع

به هر حال، سال گذشته عناوینی مانند Vampyr، Control، Prey، Shenmue 3 و Tomb Raider Trilogy برای کریسمس اهدا شد.

در هر صورت، اولین هدیه کریسمس از قبل مشخص است: امروز بازی را دریافت خواهید کرد Bloons TD 6 به صورت رایگان، یک بازی محبوب دفاعی برج. اکنون می‌توانید این یکی را تا فردا ساعت 5 بعدازظهر تضمین کنید، پس از آن، مورد بعدی وجود خواهد داشت. پس اگر می خواهید آن را به مجموعه خود اضافه کنید عجله کنید.

به نظر می رسد امسال هم دوباره همینطور است. این اطلاعات از جانب Wario64 که در داخل صنعت قرار دارد، در توییتر به بیرون درز کرده است که در سال جاری خواهد بود 15 بازی رایگان باید باران ببارد علاوه بر این، اپیک گیمز در سال‌های اخیر این سنت را حفظ کرده است و احتمالا امسال نیز آن را زیر پا نخواهد گذاشت.

به بازی‌های رایگان فروشگاه Epic Games

اپیک گیمز به طور مرتب بازی های رایگان را از طریق فروشگاه داخلی خود توزیع می کند. این شرکت نرم افزاری به ویژه در زمان کریسمس سخاوتمند است، زیرا هر روز یک نسخه کامل از یک عنوان هدیه داده می شود. به نظر می رسد امسال هم همین طور است، در هر صورت سیگنال شروع داده شده است.

اپیک گیمز تا پایان سال به شما هدیه می دهد

ساعت 5 بعد از ظهر یک عدد جادویی در رابطه با اپیک گیمز است زیرا در این زمان هفتگی وجود دارد نسخه های کامل رایگانکه می توانید گرد و غبار را پاک کنید و برای همیشه نگه دارید. در سال‌های اخیر، اپیک گیمز نسخه کامل دیگری را نیز هر روز در طول فصل کریسمس توزیع کرده است.