EcoFlow PowerStream این امکان را فراهم می کند

EcoFlow عرضه محصول را برای 31 می 2023 اعلام کرده است. تا آن زمان، تمام جزئیات نیروگاه بالکن جدید با گسترش ذخیره سازی باید مشخص شود. ما تحولات را زیر نظر داریم.

واضح است که EcoFlow PowerStream احتمالاً یک نیروگاه بالکن است، کدام یک سازگار با تمام نیروگاه های EcoFlow است. بنابراین شما نه تنها واحد کنترل، بلکه سلول های خورشیدی و “پریز هوشمند EcoFlow” را نیز دریافت می کنید که مصرف انرژی را مشابه Anker اندازه گیری می کند. کل سیستم را می توان از طریق یک برنامه نظارت کرد:

با برنامه EcoFlow PowerStream، همه چیز را در نظر دارید. (منبع تصویر: EcoFlow)

EcoFlow ژنراتورهای خورشیدی زیادی را ارائه می دهد:

مشخص نیست که آیا PowerStream واقعاً می تواند به شبکه خانگی دسترسی داشته باشد یا فقط دستگاه هایی که می توانند کنترل شوند از طریق سوکت “پریز هوشمند EcoFlow” متصل می شود. هستند. این را نمی توان از تصویر استنباط کرد، زیرا یک رایانه در طبقه اول قرار دارد و مستقیماً متصل نیست. ممکن است بتوان از چندین سوکت هوشمند برای نظارت بر مصرف تمام وسایل خانه استفاده کرد. اگر این را بدانید، الکتریسیته مورد نیاز دستگاه ها واقعاً می تواند توسط سلول های خورشیدی در زمان واقعی تامین شود. بقیه می تواند به باتری برود و زمانی که خورشید نمی تابد مصرف شود.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

GIGA توصیه می کند

محبوب در بین خوانندگان GIGA

نیروگاه های بالکن در حال حاضر بسیار محبوب هستند. انرژی استفاده نشده اغلب هدر می رود و نمی توان آن را ذخیره کرد. هدف EcoFlow PowerStream تغییر آن است. شما به سادگی قادر خواهید بود از یک ژنراتور خورشیدی به عنوان ذخیره باتری استفاده کنید، که انرژی اضافی را جذب می کند و زمانی که خورشید نمی تابد، آن را به داخل برمی گرداند.

EcoFlow PowerStream: نیروگاه بالکن همراه با یک ژنراتور خورشیدی

معرفی EcoFlow River 2: ژنراتورهای خورشیدی در حال حرکت

EcoFlow PowerStream در پایان ماه می شروع می شود

با Zendure SolarFlow، یک سیستم ذخیره باتری برای نیروگاه های بالکن به زودی در بازار عرضه می شود که با آن می توانید انرژی اضافی را ذخیره کرده و آن را در شب تغذیه کنید. با این حال، باتری ها فقط برای یک بار استفاده طراحی شده اند و شما باید بیش از 1000 یورو سرمایه گذاری کنید. از طرف دیگر، اگر قبلاً یک ژنراتور خورشیدی از EcoFlow دارید، می توانید PowerStream چیزی برای شما (به EcoFlow نگاه کنید). با این حال، هنوز همه جزئیات مشخص نیست.