نمونه های دیگر در ایالات متحده نشان می دهد که eBay در مورد این دستورالعمل جدی است. لباس ها هم تد باندی، جان وین گیسی یا قاتل زودیاک یافت نمی شوند. حتی با نسخه آلمانی eBay، یک نمونه هیچ بازدیدی ایجاد نمی کند.

سریال جنجالی نتفلیکس Dahmer – Monster: The Story of Jeffrey Dahmer بین بینندگان بسیار محبوب است. خیلی ها فکر می کنند در نقش جفری دامر به هالووین بروند. اما eBay اصلاً به آن اعتقاد ندارد. مناسب ممکن است لباس‌ها روی پلتفرم ارائه نشوند. طبق گزارش ها، اولین پیشنهادات در ایالات متحده قبلا حذف شده است (منبع: Mashable).

نتفلیکس با سریال جنایی واقعی درباره قاتل سریالی جفری دامر، یک جمعیت واقعی را ارائه کرده است. با این حال، در حوالی هالووین، eBay اکنون این مشکل را ایجاد کرده است: فروش لباس‌های جفری دامر ممنوع است. احتمالاً اولین پیشنهادات قبلاً از پلتفرم ناپدید شده اند.

نتفلیکس

موفقیت نتفلیکس: eBay لباس های جفری دامر را ممنوع کرد

تریلر سریال Dahmer در نتفلیکس:

در ایالات متحده آمریکا، سریال Dahmer از همان ابتدا با استقبال بسیار خوبی روبرو شد. اگرچه او فقط از 21 سپتامبر در نتفلیکس در دسترس است، هفته 19 تا 25 سپتامبر برای 3.66 میلیارد دقیقه استریم مراقبت شده است. تنها فصل چهارم Stranger Things با زمان تماشای 5.14 میلیارد دقیقه در راه اندازی موفق تر بود.