EA Sports FC 24: طرفداران کاور جدید را مسخره می کنندجلد نسخه نهایی EA Sports FC 24 خنده های زیادی در جامعه ایجاد می کند – اگرچه EA 31 ستاره جهانی را برای آن اسکن کرد، ناشر در برخی از چهره ها کاملاً اشتباه کرد.

EA روی جلد نسخه نهایی EA Sports FC 24 کوتاهی نکرده و 31 نماد فوتبال را بر روی جانشین FIFA 23 قرار داده است. با این حال، چهره های اسکن شده چیزهای زیادی را برای شما باقی می گذارد. برخی از بازیکنان تقریباً غیرقابل شناسایی هستند که در جامعه وجود دارد سرگرمی و تمسخر فراوانی را فراهم می کند – همانطور که از 7 واکنش زیر می بینید.

اگرچه ساکا یکی از بزرگترین استعدادهای فوتبال انگلیس است، او مجبور شد در گذشته نزدیک چیزهای زیادی را پشت سر بگذارد – پس از پنالتی از دست رفته در مسابقات قهرمانی اروپا 2021، او به سختی از کسب عنوان قهرمانی با آرسنال در فصل 2022/2023 بازماند. و حالا… حالا این شکلی است که او روی جلد EA Sports FC 24 به نظر می رسد.

آندره آ پیرلو می تواند به گذشته حرفه ای طولانی نگاه کند – L’Architetto در مجموع 22 سال را در تجارت فعال گذراند. بودن چهره در نسخه نهایی EA Sports FC 24 به بسیاری از طرفداران نشان می دهد که او در طول سال ها چیزهای زیادی دیده است که هنوز او را آزار می دهد.

اگرچه احتمالاً در نظر گرفته نشده است: حالت چهره میا هام عالی است، آنچه بسیاری از طرفداران با دیدن این کاور به آن فکر می کنند.

مانند اسطوره فوتبال برزیل رونالدینیو چند پیروزی به یاد ماندنی در دوران حرفه ای خود داشته است که مطمئناً از نگاه کردن به آنها خوشحال خواهد شد. فکر می کنید وقتی اینجا ژست گرفته بود به چه لحظه ای فکر می کرد؟

همچنین مارتا، یکی از بزرگترین نمادهای فوتبال زنان، واقعاً شایسته بهتر از این پوشش است.

دو بازیکن برتر تهاجمی سال های اخیر با غیبت آنها از روی جلد EA Sports FC 24 قابل توجه است – اگرچه، با توجه به برخی از چهره ها، شما نباید خیلی از آن ناراحت باشید.

حتی پیتزاهای زنجیره ای Domino هم نمی توانند روی این جلد خودداری کنند و به خشکی اظهار می کنند که ظاهر آن به نظر می رسد مانند EA Sports چند بازیکن بزرگ را از Wish سفارش داد.منبع