EA یک هدیه عالی به شما می دهد

جدیدترین بسط برای The Sims 4 High School Years نام دارد:

بستر، زمینه:Mac OS X، Xbox One، Windows، PlayStation 4

به روز رسانی از 18 اکتبر 2022: زمان آن رسیده است! از امروز ساعت 6 بعد از ظهر، می‌توانید The Sims 4 را به صورت رایگان بازی کنید (مقاله زیر را ببینید). این بازی از جمله برای پلی استیشن، ایکس باکس و استیم در دسترس است.
طرفداران هنوز مشتاقانه منتظر The Sims 5 هستند. تا آن زمان، The Sims 4 جایگزین خوبی است، بالاخره اکنون در دسترس است. افزونه ها و بسته های بی شماری، که بازی را بسیار متنوع می کند.

کالای اصلی:

EA شلوار را بر تن دارد: سیمز 4 رایگان خواهد بود

اگر همچنان تصمیم به خرید بازی پایه تا 17 اکتبر 2022 دارید، می توانید انتظار یک جایزه کوچک را داشته باشید. در وبلاگ رسمی، EA گزارش می دهد که این شرکت پس از آن با مجموعه Desert Oasis پاداش داده شد. EA می گوید: «مجموعه Desert Oasis به سیمز اجازه می دهد تا در واحه مدرن خود با مبلمان مجلل داخلی و خارجی با الهام از چشم انداز طبیعی بیابان جنوب غربی و ساخته شده از موادی مانند سنگ و چوب، استراحت کند. سپس به سادگی می توانید بسته را در منوی اصلی بازخرید کنید (منبع: EA).

زبان ها:آلمانی

علاوه بر این، EA اعلام می کند که کار بر روی The Sims 4 هنوز کامل نشده است. در آینده ای قابل پیش بینی بازخواهد گشت بسته‌ها، مجموعه‌ها و تحویل سریع سیمز توبه ارائه شده است. اطلاعات بیشتر در جریان مستقیم در 18 اکتبر 2022 وجود خواهد داشت. می توانید او را در یوتیوب و توییچ دنبال کنید.منبع رهایی:2014/09/04

بنابراین EA مایل است بازیکنان بیشتری را جذب کند و این کار را انجام می دهد بازی پایه رایگان از 18 اکتبر 2022 شروع می شود برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری X|S. بسته به پلتفرم، در آینده بین 9.99 تا 19.99 یورو صرفه جویی خواهید کرد. لطفا توجه داشته باشید که این فقط برای بازی پایه است. تمام بسته‌های افزودنی و قابل شارژ در حال حاضر قابل شارژ هستند.

تریلر رسمی The Sims 4 High School Years: Official Reveal

توسعه The Sims 4 در حال انجام است

میلیون‌ها طرفدار مرتباً خود را در دنیای The Sims 4 غرق می‌کنند، اما مطمئناً عده‌ای هستند که هنوز نتوانسته‌اند خود را به خرید بکشانند. اگر شما یکی از آنها هستید، می توانید از امروز بازی را به صورت رایگان دریافت کنید.

سیمز 4