EA شوتر مبتکرانه را با قیمت 3 یورو در استیم به نمایش می گذارد

اما بالاتر از همه در رشته عالی، چند نفره، Titanfall 2 یک جانور واقعی است و با سرعت، اکشن و بازی عالی متقاعد می شود. بدون دلیل بازی نکنید در حال حاضر حداکثر 12000 کاربر در روز تیرانداز در استیم (منبع: Steamcharts).

نام‌های متعددی از جمله Call of Duty، Counter-Strike، Apex Legends، PUBG و چند برند دیگر بر فضای تیراندازی تسلط دارند. یک توصیه واقعی هنوز هم Titanfall 2 است که می توانید آن را فقط با 3 یورو در Steam دریافت کنید.

سقوط تیتان 2

Titanfall 2 غیرقابل کشتن است

این پیشنهاد تا 29 می 2023 اعتبار دارد و می باشد یک بی فکر مطلق! حتی اگر از محیط علمی تخیلی خوشتان نمی آید یا از مکانیزم های عظیم انیمه خوشتان می آید، با این قیمت نمی توانید خیلی اشتباه کنید.

تیراندازهای عالی بیشتر در Steam

رهایی:1395/10/28

با این حال، اگر قبلا بازی Titanfall 2 را انجام داده اید و به دنبال توصیه های شوتر دیگری هستید، ما یک سری عکس مناسب برای شما داریم. آنجا شما را قرار دادیم 7 نکته داخلی قبلا، که مطمئناً هنوز نمی دانید:

به هر تیراندازی موفقیت بزرگی داده نمی شود! Titanfall 2 به طور خاص می تواند کمی در مورد آن آواز بخواند. شوتر آینده نگر نقدهای خوبی دریافت کرد (89 درصد در متاکریتیک)، اما این بازی برای ناشر EA تجاری بود. یک ناامیدی تلخ

زبان ها:انگلیسی آلمانی

اما علیرغم همه شرایط، تیرانداز در طول سال ها یک پایگاه طرفداران وفادار ایجاد کرده است و اکنون اکثریت متوجه شده اند که بازی لعنتی خوب است. کمپین تک نفره اغلب به عنوان یکی از بهترین تجربه های داستانی عنوان شده است که می توانید در زمینه تیراندازی اول شخص انجام دهید.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع