EA بالاخره سریال ترسناک محبوب را می کشد

بازی اسب تند

طرفداران عزادار اکشن ماجراجویی تاریک هستند

دلیل: EA علاقه ای به تامین مالی قسمت سوم ندارد. در عین حال، ناشر نمی خواهد حقوق مجوز را بفروشد، ارائه بازی به ناشر دیگری برای مک گی غیرممکن است.

جنون آلیس باز میگردد

جنون آلیس باز میگردد

زبان ها:آلمانی

اما در حوزه بازی های ویدیویی، اجرای مک گی آمریکایی از محبوبیت بالایی برخوردار است. اکشن ماجراجویی کابوس وار در سال 2000 برای رایانه شخصی منتشر شد و 10 سال بعد با Alice: Madness Returns – این بار روی کنسول ها نیز ادامه یافت.

“این واقعا دیوانه است… چگونه یک شرکت می تواند چنین آثار هنری و استعداد شگفت انگیزی را ببیند و بگوید… LOL NOPE!!! شوخی می کنی؟!!؟» (کاربر توییتر @wowietears)

داستان آلیس در سرزمین عجایب در سراسر جهان شناخته شده است و بارها اقتباس شده است. کارتون 1951 و تفسیر جدید کارگردان تیم برتون از سال 2010 در اینجا محبوبیت خاصی دارد.

توسعه دهنده قبلاً سعی کرده بود پروژه را از طریق سرویس پرداخت اجتماعی Patreon ادامه دهد. تا بالاخره EA را متقاعد کند. برای این کار آثار هنری و گرافیک های مختلفی ساخته شد. الان تموم شد

ناشر EA در نهایت قسمت سوم Alice آمریکایی مک گی را رد کرد – ضربه ای سنگین برای استودیو و طرفداران سریال کالت. ما به شما توضیح می دهیم که چرا Alice: Asylum هرگز نور روز را در دنیای دیجیتال نخواهد دید.

جنون آلیس باز میگردد

EA بازی Alice: Asylum را لغو کرد

اگرچه بازی‌ها از نظر تجاری پرطرفدار نبودند و از منتقدان استقبال کردند (به متاکریتیک مراجعه کنید)، آنها امروزه یک فرقه محسوب می شوند.