داروخانه های زنجیره ای dm برای ایستگاه های وانت جدید خود چراغ سبز نشان داده است. قرار است در ماه های آینده حدود 700 شعبه به این ایستگاه ها مجهز شوند. مشتریان محصولات مورد نظر را به صورت آنلاین سفارش داده و سپس کالای خود را تحویل می گیرند.

dm با ایستگاه های دریافت خود شروع می شود

مشتریان داروخانه dm هم اکنون می توانند از آن استفاده کنند ایستگاه های جدید وانت برای استفاده. پس از یک آزمایش آزمایشی موفقیت آمیز با پاسخگویی خوب، این پروژه اکنون به طور رسمی آغاز شده است. برخی از شعب، به ویژه در بادن-وورتمبرگ، از قبل مجهز به ایستگاه های حمل و نقل هستند. تا اواسط سال آینده باید حدود 700 فروشگاه از بیش از 2000 dm وجود داشته باشد (منبع: dm).

به گزارش dm، ایستگاه ها در زمان صرفه جویی می کنند. مشتریان اقلام مورد نظر خود را به صورت آنلاین انتخاب کرده و مستقیماً هزینه آنها را پرداخت می کنند. در خود داروخانه باید مطابق آن ثبت نام کنید دیگر در صندوق صندوق صف نگذارید.

سفارش از طریق فروشگاه آنلاین یا اپلیکیشن توسط dm فعال شود. سپس یک کد تایید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد که در ایستگاه تحویل اسکن می شود. سپس درب مناسب باز می شود و مشتریان می توانند سفارش خود را حذف کنند.

نحوه صرفه جویی در هنگام خرید در سوپرمارکت:

dm: “پیکاپ اکسپرس” بعد از سه ساعت

هنگام سفارش، مشتریان می توانند یکی را انتخاب کنند “مجموعه اکسپرس” یا “تحویل به فروشگاه dm شما”. نوع سریعتر آن را پس از سه ساعت وعده می دهد. در صورت سفارش بیش از 51 محصول، زمان به شش ساعت افزایش می یابد.

برای کاربران ثبت نام شده از برنامه dm نسخه اکسپرس رایگان است، در غیر این صورت 2.95 یورو برای هر سفارش وجود دارد. در هر صورت محصولات در کیسه حمل کاغذی ارائه می شوند.

سفارش فقط می تواند در ساعات کاری عادی از آنجایی که ایستگاه‌های وانت در داخل شعبه‌ها قرار دارند، برداشته شوند. اگر ایستگاه پر باشد، سفارش در انبار منتظر خواهد بود. در این مورد، مشتریان باید با یکی از کارکنان تماس بگیرند.