Disney+ خراب است؟ در صورت بروز اختلال و مشکل چه باید کرد؟

گالری عکس را شروع کنید(28 تصویر)

مانند همه سرویس‌های آنلاین، ارائه‌دهنده استریم دیزنی پلاس نیز می‌تواند با اختلالاتی مواجه شود که در آن پخش کار نمی‌کند. اگر مشکل دارید چه کاری می توانید انجام دهید؟

اگر اتصال اینترنت در خانه اعتصاب کرده باشد، در این ویدیو نکات بیشتری را ارائه می‌کنیم:

 • احتمالا دروغ هم هست مشکل با ارائه دهنده اینترنت شما قبل از.

در جای دیگر، ما به شما نکات خاصی را برای حذف پیام های خطای خاص در دیزنی + ارائه می دهیم:

دیزنی + کار نمی کند: چه باید کرد؟

قبل از شروع عیب‌یابی گسترده، باید بررسی کنید که آیا اتصال اینترنت دستگاه پخش مورد نظر اصلاً کار می‌کند یا خیر. برای انجام این کار، هر سرویس یا وب سایت دیگری را در مرورگر مربوطه فراخوانی کنید. اگر همه چیز در اینجا کار می کند، موارد زیر را دنبال کنید:

 • دیزنی + ممکن است خراب باشد به طوری که نه تنها شما، بلکه هیچ کس نمی تواند به سرویس پخش متصل شود. هیچ صفحه ای که وضعیت سرور را در دیزنی پلاس نشان دهد وجود ندارد. با این حال، می توانید یک سرویس مستقل مانند “alle disturbances.de” را فراخوانی کنید. در اینجا کاربران در صورت بروز مشکل در پخش گزارش می دهند. اگر پیام های زیادی به طور همزمان ظاهر شوند، احتمالاً مشکل بزرگتری است. سپس تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که صبر کنید تا Disney+ مشکل را برطرف کند.
 • همچنین می‌توانید از توییتر با عبارات جستجو و هشتگ‌های خاصی مانند «استفاده کنید.#disneyplusdownبررسی کنید که آیا کاربران دیگر اشکالات را گزارش می کنند. در همان زمان، شما همچنین می توانید توییت کنید و احتمالا کمک بگیرید.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.منبع

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

چگونه فیلم و سریال تماشا می کنید؟

اگر نکات بالا مشکل را حل نکرد و Disney+ هنوز برای شما کار نمی کند، برای راهنمایی بیشتر با خدمات مشتری دیزنی پلاس تماس بگیرید.

اگر همه چیز با ارائه دهنده خوب است، احتمالاً به دلیل دستگاه پخش شما است که Disney+ کار نمی کند. سپس به صورت زیر عمل کنید:

 • برای حل سریع مشکل، Disney+ را امتحان کنید در دستگاه دیگری شروع کنید.
 • اگر تبلت یا دستگاه پخش جریانی دیگری در دسترس ندارید، مطمئن شوید که تلفن هوشمند، تبلت، استریم استیک یا دستگاه دیگری که می‌خواهید Disney+ را روی آن بازی کنید، باشد. یک اتصال اینترنتی خوب دارد. مسیر روتر را کوتاه می‌کند، اطمینان می‌دهد که هیچ مانعی مانند دیواره‌های ضخیم بین روتر و دستگاه پخش وجود ندارد، و بررسی می‌کند که آیا دستگاه‌های دیگر در شبکه خانگی بارگیری‌ها یا جریان‌هایی را اجرا می‌کنند که قبلاً اتصال اینترنت را سنگین می‌کنند.
دکتر Strange، Moon Knight و بیشتر در MCU: همه فیلم ها و سریال های مارول تا سال 2023

Disney+ خراب است؟ این روشی است که شما خطاها را بررسی می کنید

اگر دیزنی پلاس برای شما کار نمی کند، عیب یابی کلی وجود ندارد. با این حال، با راه‌حل‌های پیشنهادی زیر، اغلب می‌توانید مشکلات را شناسایی کرده و خودتان آن‌ها را برطرف کنید.

دیزنی + برای شما کار نمی کند؟ آیا پیغام خطای خاصی وجود دارد؟ در صورت وجود هرگونه اختلال در جریان در نظرات به ما اطلاع دهید! سایر کاربران نیز ممکن است تحت تأثیر قرار گیرند.

اگر همه چیز با اینترنت هم خوب است، موارد زیر را بررسی کنید:

 • حافظه پنهان برنامه دیزنی پلاس و داده های دستگاه خود را پاک کنید. معمولاً می توانید گزینه های این مورد را در مدیریت برنامه در تنظیمات عمومی پیدا کنید.
 • یکی را رها می کند VPN، که آدرس IP شما را جعل می کند. این ممکن است پخش دیزنی پلاس را مسدود کند.
 • شما باید در مرورگر کامپیوتر یا لپ تاپ فایروال ها و برنامه های آنتی ویروس از کار انداختن. این برنامه‌ها و افزونه‌های مرورگر نیز می‌توانند بر پخش تأثیر بگذارند.
 • مطمئن شوید که برنامه Disney+ به روز است و در صورت لزوم به روز رسانی کنید.
 • برنامه دیزنی پلاس را به طور کامل حذف نصب می کند و دوباره آنها را نصب کنید.
 • ممکن است برنامه Disney Plus در دستگاه شما پشتیبانی نشود یا دیگر پشتیبانی نشود. می توانید نمای کلی دستگاه های پشتیبانی شده را در وب سایت سرویس پخش مشاهده کنید.

به روز رسانی از 10/06/2022: به نظر می رسد در حال حاضر یک اختلال بزرگ در دیزنی + وجود دارد. گزارش های کاربرانی که نمی توانند به درستی به محتوای سرویس استریم دسترسی داشته باشند در حال افزایش است. میزان این اختلال هنوز مشخص نشده است. با تو چطور؟ آیا Disney+ قطع است یا می توانید به طور معمول از این سرویس استفاده کنید و بدون مشکل استریم پخش کنید؟