Discounter یک آداپتور سوکت بسیار ویژه می فروشد

مهم است بدانید: دو پورت USB را می توان علاوه بر ورودی دوشاخه استفاده کرد. با آداپتور سوکت از Lidl می توانید سه دستگاه الکترونیکی که به صورت موازی تغذیه می شوند تبدیل شود.

تخفیف به فروش می رسد 5.99 یورو یک آداپتور سوکت از Silvercrest (به Lidl مراجعه کنید). نکته خاص در مورد محصول Lidl این است دو سوکت شارژ USB زیر ورودی پلاگین بسیاری از دستگاه های الکترونیکی می توانند این کار را انجام دهند بدون دوشاخه شارژ شود – مانند گوشی های هوشمند، تبلت ها، کتابخوان های الکترونیکی یا سایر دستگاه های دارای پورت USB.

Lidl اکنون آداپتور سوکت Silvercrest را به قیمت 5.99 یورو در فروشگاه آنلاین خود می فروشد. آداپتور در فروشگاه های محلی موجود نیست. به قیمت هم بیایید 5.95 یورو هزینه حمل و نقل اضافه.

از تلویزیون گرفته تا روتر WLAN تا لامپ: دستگاه های الکترونیکی بی شماری می خواهند به پریز وصل شوند. وقتی اسمارت‌فون‌ها و تبلت‌ها اضافه می‌شوند، کمبود مدیریت وجود دارد. اگرچه چندین سوکت می تواند کمک کند، اما معمولاً حجیم هستند و فضای زیادی را اشغال می کنند. Lidl راه حل بهتری ارائه می دهد.

Lidl آداپتورهای سوکت با دو پورت USB را به قیمت 5.99 یورو به فروش می رساند

آداپتور سوکت از Lidl به قیمت 5.99 یورو. (منبع تصویر: Lidl)

آنچه باید در مورد Lidl بدانید:

جایگزین در آمازون

آداپتور سوکت USB LENCENT 5 در 1 دوشاخه چندگانه 4000W 3 محفظه چند شاخه دو یورو و 1 Sch

«آیا می‌توانم تلفن هوشمندم را برای لحظه‌ای شارژ کنم؟» اگر به درخواست ساده با چرخش چشم‌های آزاردهنده پاسخ داده شود، اغلب دلیلی وجود دارد: کمبود سوکت. اما Lidl راه حلی برای این مشکل دارد: رقیب Aldi یک آداپتور سوکت بسیار ویژه را به قیمت 5.99 یورو می فروشد.

آداپتور سوکت Silvercrest با ابعاد تقریبی 5 × 8.4 × 7.4 سانتی متر بسیار کاربردی است. وزن آن تقریباً 86 گرم است.

اگر نمی خواهید حدود 12 یورو (قیمت + هزینه حمل و نقل) در Lidl بپردازید، می توانید به آمازون نیز بروید. با کمی پول کمتر، یک آداپتور سوکت نیز وجود دارد که با دو پورت USB و دو ورودی سوکت اضافی نیز همراه است. در مجموع می توان پنج دستگاه الکترونیکی را با انرژی تامین کرد.

آداپتور سوکت USB LENCENT 5 در 1 دوشاخه چندگانه 4000W 3 محفظه چند شاخه دو یورو و 1 Sch

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/07/13 23:01

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع