Discounter سرویس جدید WhatsApp را ارائه می دهد

هر کسی که می ترسد بدون بروشور کلاسیک Aldi خود کار کند، می تواند راحت باشد. شرکت تخفیف‌دهنده در حال حاضر برنامه‌ای برای تهیه بروشورهای کاغذی خود ندارد. هنوز مشخص نیست که آیا آلدی نورد در چه زمانی از یک سرویس دفترچه در واتس اپ پیروی خواهد کرد یا خیر.منبع

الدی را چقدر می شناسید؟

آلدی نورد چه زمانی از آن پیروی خواهد کرد؟

شاخه‌های بی‌آرایش، بدون تبلیغات کلاسیک و رسانه‌های اجتماعی یک کلمه خارجی: برای مدت طولانی، Aldi مظهر تخفیف محافظه‌کاری بود که فقط با قیمت‌های پایین فریب می‌خورد. اما آن زمان ها تمام شده است. آلدی در حال برداشتن گام های بزرگ به سوی آینده است. همکاری جدید با واتس اپ نشان می دهد که این خواربارفروش چقدر نوآور شده است.

به روز رسانی 15 دسامبر 2022: Aldi Nord از این روند پیروی کرده است و همچنین از یکشنبه آینده، 18 دسامبر، بروشور هفتگی خود را از طریق واتس اپ ارائه خواهد کرد. ثبت نام از طریق شماره تلفن همراه در این مرحله انجام می شود. اگر دیگر خدمات را نمی خواهید، می توانید تحویل را با کلمه “توقف” پایان دهید (منبع: Aldi Nord).

این کمی دست و پا گیر است: اگر Aldi بروشور کامل را مستقیماً به عنوان یک پیام تصویری با چندین تصویر ارسال کند راحت تر است. دفترچه را می توان به سادگی با تایپ “STOP” در چت لغو کرد. Aldi Süd برای خدمات هزینه ای دریافت نمی کند کاملا رایگان.

مقاله اصلی:

از این پس می گیرید هر یکشنبه، بین ساعت 8 صبح تا 11 صبح، آخرین بروشور از Aldi Süd از طریق WhatsApp. خود بروشور به صورت پیام ارسال می شود و حاوی لینک است. اگر روی آن کلیک کنید، به وب سایت تخفیفان هدایت می شوید، جایی که می توانید بروشور را با آخرین پیشنهادات مشاهده کنید.

تعداد بیشتری از خرده فروشان با بروشورهای تبلیغاتی کلاسیک خداحافظی می کنند و به جای آن بر راه حل های دیجیتال تکیه می کنند. یکی از آنها: WhatsApp. پس از اینکه اوبی و ریو اخیراً اعلام کردند که می خواهند بروشورهای هفتگی خود را از طریق پیام رسان محبوب توزیع کنند. اکنون آلدی سود را دنبال می کند.

Aldi Süd بروشورها را از طریق WhatsApp ارائه می دهد

ثبت نام برای سرویس جدید دفترچه تنها چند مرحله طول می کشد:

  1. با گوشی هوشمند خود به این صفحه بروید
  2. سپس “شروع” را فشار دهید.
  3. ارسال کد پستی
  4. شعبه Aldi Süd مورد نظر را انتخاب کنید