Diablo 4: Nightmare Dungeon – Glyphs را پیدا و ارتقا دهید

گلیف ها می توانند به صورت تصادفی در دنیای باز Diablo 4 رها شوند یا بخشی تصادفی از جایزه Whisper of the Dead باشند. با این حال، بهترین راه برای گرفتن گلیف از طریق سیاه چال های کابوس است، زیرا نرخ افت بیشتری دارند. بنابراین اگر می‌خواهید گلیف‌ها را پرورش دهید، در یک سیاه‌چال کابوس بجنگید. راه بهتری پیدا نخواهید کرد

هنگام تکمیل یک Nightmare Dungeons (سطح 1) چهار امتیاز تجربه دریافت می کنید برای گلیف های شما برای هر سطح بالاتر می توانید دو امتیاز تجربه اضافه کنید. بنابراین، تکمیل یک Nightmare Dungeon (سطح 2) به شما شش XP و یک Nightmare Dungeon (سطح 3) به شما هشت XP برای یک گلیف می دهد. سخت ترین سیاه چال کابوس (سطح 100) به شما 202 امتیاز تجربه می دهد.

گلیف ها در تبلت های پاراگون استفاده می شوند و برای تکمیل ساخت شما ضروری هستند. اگر آنها در یک فیلد رایگان Paragon درج شوند، فقط در صورتی که شرایط خاصی را داشته باشید، پاداش خود را فعال می کنند. برای مثال، پنج نقطه هوشی در محدوده باید قبل از فعال شدن مزایای غیرفعال گلیف به دست آید. گلیف های کمیاب حتی دارای یک جایزه اضافی هستند که به الزامات اضافی نیاز دارد.

Glyphs را ارتقا دهید

با یک Glyphstone Awakened تعامل کنید تا امتیاز تجربه برای گلیف های خود به دست آورید. (© اسکرین شات GIGA)

مهم: شما فقط می توانید یک کابوس سیاه چال را در یک زمان فعال کنید. هنگامی که دومی را فعال می کنید، سیاه چال کابوس قبلی را می بندید و مهر و موم گم می شود.

حتی اگر بخواهید گلیف ها را ارتقا دهید، نمی توانید از سیاه چال کابوس اجتناب کنید. تا کنون، تنها راه برای ارتقاء یک گلیف تکمیل یک سیاهچال کابوس است. در انتهای چنین سیاه چال، یک ظاهر می شود گلیفستون بیدار، که به شما امتیاز تجربه برای گلیف هایتان می دهد. تعداد امتیازات تجربه بستگی به سطح نمونه دارد.

هر سیاه چال کابوس یکی دارد سطح دشواری شرح داده شده در مهر و موم و با سطح حریفان شما در سیاه چال ارتباط دارد. سطح 1 Nightmare Sigil با شما در برابر دشمنان سطح 55 روبرو خواهد شد. هر سطح مهر اضافی نیز سطح حریفان شما را یک سطح دیگر افزایش می دهد. بنابراین در سطح 100 Nightmare Sigils باید با حریفان سطح 154 روبرو شوید – یک چالش واقعاً شیطانی.

را شما معمولاً به طور تصادفی اولین کابوس خود را دریافت می کنید با انجام وظایف Whisper of the Dead. این در صندوقچه ای است که به عنوان پاداش از درخت زمزمه دریافت می کنید. می‌توانید با تکمیل کردن Nightmare Dungeons، Nightmare Seals بیشتری دریافت کنید. در آخر، می‌توانید Nightmare Seals را از Occultist با مصرف Seal Powder بسازید – اما برای این کار ابتدا باید یک Nightmare Dungeon سطح 3 را تکمیل کرده باشید.

علاوه بر سطح، سیاه چال های کابوس نیز دارای احیای محدود و چسباندن سیاه چال برای چالش های اضافی دومی اصلاح‌کننده‌هایی هستند که می‌توانند هم برای شما و هم برای مخالفانتان مزایایی ارائه دهند.

گلیف مزرعه

در مرکز این تبلت پاراگون یک گلیف قرار دارد. (© اسکرین شات GIGA)

یک سیاه چال کابوس جایگزین یک سیاه چال معمولی در نقشه می شود. این با سیاه چال های معمولی در سطح سخت تری متفاوت است و محتوای آخر بازی Diablo 4 است. برخلاف Infernal Tide یا World Bosses، Nightmare Dungeons در فواصل زمانی معینی روی نقشه ظاهر نمی شوند. در عوض، برای فعال کردن آن باید از یک مهر و موم به اصطلاح کابوس استفاده کنید.

تازه بازی Diablo 4 را شروع کرده اید؟ در ویدیوی زیر به شما می گوییم کدام سطح جهانی را باید انتخاب کنید، قبل از ورود به سیاه چال های کابوس:

سیاه چال های کابوس نسخه های سخت تری از سیاه چال های معمولی هستند. نه تنها حریفان سرسخت تری به دست می آورید، بلکه باید برای ضمیمه های مختلف سیاهچال نیز آماده باشید. با این حال، مبارزه در مسیر می‌تواند نتیجه دهد، زیرا می‌توانید گلیف‌های جدید را در سیاه‌چال‌های کابوس باز کنید.

سیاه چال های کابوس چیست؟

اگر 12 بار در یک سیاه چال کابوس در Diablo 4 گرد و غبار را گاز بگیرید، او بسته می شود و چیزی به دست نمی آورید. (© اسکرین شات GIGA)

زبان ها:انگلیسی آلمانی

بستر، زمینه:ویندوز کامپیوتر، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4

حداکثر سطح یک گلیف سطح 21 است، اما بیش از 3000 امتیاز مجموع تجربه را می طلبد تا فقط یک گلیف را به حداکثر برسانید. برای ارتقای کامل یک گلیف باید سخت‌ترین سیاهچال کابوس را بیش از 15 بار تکمیل کنید – این کار بسیار است.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

در این راهنما به شما خواهیم گفت که چگونه سیاه چال های کابوس را در Diablo 4 باز کنید، گلیف ها در مورد چیست و چگونه می توانید آنها را کشاورزی و ارتقا دهید.