Diablo 4: Infernal Tide – جعبه های کشاورزی، تایمرها و ارواح فراموش شده

با این حال، شانس سقوط یک روح فراموش شده نیز در رویداد Infernal Tide نسبتا کم است. با این حال، راه‌هایی برای افزایش احتمال افت وجود دارد. دشمنان نخبه شانس کمی برای رها کردن یک روح فراموش شده در هنگام مرگ دارند. شکست دادن باس ها شانس کمی برای دریافت مواد کمیاب را افزایش می دهد.

جزر و مد جهنمی متوقف می شود رویداد با زمان محدود در Diablo 4 که می توانید از World Tier 3: Nightmare بازدید کنید. تعداد زیادی شیاطین از جهنم بیرون می آیند تا به یکی از پنج منطقه Sanctuary حمله کنند. نقشه را بررسی کنید تا ببینید آیا رویداد Infernal Tide در حال وقوع است یا خیر. در اینجا، به دنبال منطقه ای به رنگ قرمز خونی باشید و برای شرکت در آن وارد شوید.

همچنین، حتما قبل از پایان تایمر رویداد، اخگرها را روی سینه ها خرج کنید. هنگامی که این مورد است، شما هر اخگر را که هنوز دارید از دست می دهید. بنابراین شما آنها را به رویداد Infernal Tide بعدی نبرید.

همه جعبه ها و پاداش آنها

این جعبه حاوی سلاح های یک دست مانند خنجر یا شمشیر است. (© اسکرین شات GIGA)

هزینه باز کردن جعبه ها بین 75 تا 175 اخگر متغیر است. همه آنها یک فرصت ارائه می دهند رز شیطان یا یکی روح فراموش شده شامل شدن. جدا از آن، صندوقچه ها موارد زیر را برای ارائه دارند:

 • هدیه شکنجه جواهرات شامل حلقه (75 اخگر) یا حرز (125 اخگر).
 • هدیه عذاب چکمه شامل کفش (75 اخگر).
 • هدیه عذابی لگگاردها شامل شلوار (75 اخگر).
 • هدیه شکنجه دار محافظ دست شامل دستکش (75 اخگر).
 • عذاب هدیه هلمز شامل سرپوش (75 اخگر).
 • هدیه عذابی از سلاح های سبک شامل سلاح های یک دست (125 اخگر).
 • هدیه شکنجه دار سلاح های سنگین شامل سلاح های دو دست (150 اخگر).
 • عذاب هدیه اسرار شانس بیشتری برای آیتم های افسانه ای، گل رز شیطان و روح های فراموش شده ارائه می دهد (175 اخگر).

مزرعه ارواح فراموش شده

به محض اینکه به یک هدیه عذاب‌آور نزدیک شدید، روی نقشه جهان مشخص می‌شود. با این حال، فقط نگاه کردن به کارت به شما نمی گوید که چه نوع هدیه ای در آن وجود دارد. جعبه‌ها همیشه حاوی تجهیزاتی از نوع خاصی هستند که فقط زمانی آشکار می‌شوند که دقیقاً در مقابل قفسه سینه قرار بگیرید.

رویداد تکرار شونده Infernal Tide Diablo 4 جوایز خوبی مانند صندوقچه های گنج و همچنین کم و دور بین روح های فراموش شده ما به شما نشان خواهیم داد که این رویداد چه زمانی ایجاد می شود و چه چیزی از آن به دست می آورید.

دیابلو 4

در رویداد جزر و مد جهنمی، شیاطین متعددی در منطقه Diablo 4 تعقیب می‌کنند. هدایای عذاب‌آور روی نقشه ظاهر می‌شوند که می‌توانند حاوی پاداش‌های مفید باشند و فقط با یک منبع خاص باز می‌شوند. با این حال، جزر و مد جهنمی یک رویداد موقتی است که در فواصل زمانی مشخص در مناطق مختلف رخ می دهد. هر آنچه که باید در مورد جزر و مد جهنمی و بهترین روش انجام آن بدانید را می توانید در اینجا پیدا کنید.

جزر و مد جهنمی چیست؟

منطقه ای که رویداد Infernal Tide در آن رخ می دهد با رنگ قرمز مشخص شده است. (© اسکرین شات GIGA)

رویدادهای جزر و مد جهنمی همیشه در یکی از پنج منطقه زیر رخ می دهد:

 • قله های متلاشی شده
 • استپ خشک
 • هوازار
 • اسکاگلن
 • کهجستان

زبان ها:انگلیسی آلمانی

با این حال، مطمئن ترین راه برای دریافت Forgotten Souls باز کردن است هدایای اسرار شکنجه شده. اگر می خواهید Forgotten Souls را پرورش دهید، توصیه می کنیم 175 اخگر جمع آوری کنید و یک یا دو رئیس را در مسیر خود از منطقه بکشید. فراموش نکنید که مرگ این شخصیت نصف اخگرهای جمع آوری شده را برای شما تمام می کند. اگر شرایط برای شما خیلی گرم شد، بهتر است برای پر کردن مجدد معجون های سلامتی خود را ترک کنید.

تایمر جزر و مد جهنمی

در سمت راست بالای صفحه می‌توانید ببینید که جزر و مد جهنمی چقدر طول خواهد کشید. (© اسکرین شات GIGA)

این رویداد همیشه یک ساعت کامل طول می کشد. در طول این ساعت، شما باید تمام Embers انباشته شده را برای هدایای عذاب‌آور خرج کنید، در غیر این صورت آنها گم می‌شوند.

Forgotten Souls بدون استثنا به عنوان بخشی از Infernal Tide به دست می آیند. هیچ راه دیگری برای دریافت مطالب در Diablo 4 وجود ندارد. روح ها برای بهبود اقلام مقدس یا اقلام اجدادی در آهنگر تا آخرین سطح مورد نیاز هستند و همچنین هنگامی که شما اقلام را مسحور می کنید توسط غیبت گر استفاده می شود.