Diablo 4: Blizzard boss bursts Game Pass dreams

Ybarra در حال پاسخ به یک توییت حذف شده از برنامه برزیلی PicPay بود که ادعا می کرد Diablo 4 قبلاً بخشی از Xbox Game Pass بوده است. وی در شهادت خود به اختصار اظهار داشت: “این اتفاق نمی افتد.”

این واقعیت که مایکروسافت توانست یک پیروزی مرحله‌ای را در تصاحب طولانی‌مدت Activision-Blizzard در فرآیند کمیسیون تجارت فدرال در 11 جولای ثبت کند، توسط جامعه Diablo 4 نیز با علاقه دنبال شد. بسیاری از مشترکین Game Pass اکنون آرزو دارند که RPG فانتزی به زودی در سرویس اشتراک ایکس باکس در دسترس خواهد بود می تواند فرود بیاید، اما مایک یبارا، رئیس بلیزارد آن را در توییتر رد می کند.

Diablo 4: هنوز نسخه Game Pass منتشر نشده است

حتی اگر مایکروسافت قصد دارد در صورت تصاحب موفقیت‌آمیز Activision Blizzard تا حد ممکن بازی‌های ناشر را در اشتراک Game Pass قرار دهد، متاسفانه این روز هنوز برای Diablo 4 در نظر گرفته نشده است.

بستر، زمینه:ویندوز کامپیوتر، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 07/16/2023 03:16

Xbox Game Pass: بازیکنان باید به گزینه های جایگزین بسنده کنند

دوست دارید یک بازی RPG در ایکس باکس معامله کنید؟ در حال حاضر یک بازی نقش آفرینی گرگینه در فروشگاه مایکروسافت به شدت کاهش یافته است:

زبان ها:انگلیسی آلمانی

Diablo 4 بدون شک یکی از برجستگی های بازی سال تاکنون بوده است. اعضای Xbox Game Pass امیدوارند تا RPG را در سرویس اشتراک مایکروسافت به عنوان بخشی از تصاحب Activision عرضه کنند – اما رئیس بلیزارد آن را نادیده می گیرد.

دیابلو 4