Diablo 4: Blizzard boss bursts Game Pass dreams

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 07/16/2023 03:16

Xbox Game Pass: بازیکنان باید به گزینه های جایگزین بسنده کنند

بستر، زمینه:ویندوز کامپیوتر، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4

البته، نگاهی گذرا به پیشنهاد Game Pass نشان می‌دهد که Diablo 4 در حال حاضر یکی از آنها نیست – اما توییت Ybarra نیز چنین به نظر می‌رسد. این مرحله برای آینده قابل پیش بینی برنامه ریزی نشده است شاید. بنابراین، طرفداران Diablo اگر بخواهند آخرین قسمت این مجموعه را با اشتراک Game Pass خود بازی کنند، باید صبور باشند.

Xbox Game Pass Ultimate |  3 ماه |  کد دانلود ایکس باکس

این واقعیت که مایکروسافت توانست یک پیروزی مرحله‌ای را در تصاحب طولانی‌مدت Activision-Blizzard در فرآیند کمیسیون تجارت فدرال در 11 جولای ثبت کند، توسط جامعه Diablo 4 نیز با علاقه دنبال شد. بسیاری از مشترکین Game Pass اکنون آرزو دارند که RPG فانتزی به زودی در سرویس اشتراک ایکس باکس در دسترس خواهد بود می تواند فرود بیاید، اما مایک یبارا، رئیس بلیزارد آن را در توییتر رد می کند.

Diablo 4: هنوز نسخه Game Pass منتشر نشده است

دوست دارید یک بازی RPG در ایکس باکس معامله کنید؟ در حال حاضر یک بازی نقش آفرینی گرگینه در فروشگاه مایکروسافت به شدت کاهش یافته است:

Ybarra در حال پاسخ به یک توییت حذف شده از برنامه برزیلی PicPay بود که ادعا می کرد Diablo 4 قبلاً بخشی از Xbox Game Pass بوده است. وی در شهادت خود به اختصار اظهار داشت: “این اتفاق نمی افتد.”

اگر شما به دلیل آن در حال حاضر در عین حال به دنبال یک بازی مورد علاقه جدید در ایکس باکس خود هستید باید، واقعاً می‌توانید در فستیوال بزرگ دمو، 40 بازی مختلف را تا 17 جولای 2023 بازی کنید.

Xbox Game Pass Ultimate | 3 ماه | کد دانلود ایکس باکس

زبان ها:انگلیسی آلمانی

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

Diablo 4 بدون شک یکی از برجستگی های بازی سال تاکنون بوده است. اعضای Xbox Game Pass امیدوارند تا RPG را در سرویس اشتراک مایکروسافت به عنوان بخشی از تصاحب Activision عرضه کنند – اما رئیس بلیزارد آن را نادیده می گیرد.

دیابلو 4